آخرین اخبار

فصل ششم مسابقات ECS بازی کانتر استریک با قهرمانی تیم Astralis به پایان رسید

img
آذر
۰۵

تیم Astralis موفق شد در دیدار پایانی فصل ششم مسابقات ECS تیم Mibr را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و برای دومین بار متوالی، عنوان قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.

دو تیم Astralis و Mibr در حالی باید دیدار فینال فصل ششم مسابقات ECS بازی کانتر استریک را برگزار می کردند که در مرحله گروهی هم با یکدیگر روبرو شده بودند. برزیلی ها که هنوز به دنبال کسب اولین عنوان بزرگ خود در سال ۲۰۱۸ بودند، باز هم در این امر ناکام ماندند و نتوانستند عملکرد خوب خود در مرحله گروهی را تکرار کنند. از سوی دیگر، تیم Astralis پس از شکست در مپ اینفرنو در برابر همین Mibr، توانسته بود تیم NiP را با اختلاف زیاد شکست دهد و با روحیه ای خوب پا به فینال گذاشته بود.

دیدار فینال فصل ششم مسابقات ECS با برتری تیم Astralis آغاز شد و آن ها توانستند دو راند ابتدایی را بدست آورند، اما راند اکو بعد را پس از آنکه device در نزدیکی بمب سایت B کشته شد، از دست دادند. دانمارکی ها در ادامه توانستند بازی را تحت کنترل خود بگیرند و با نتیجه ۶-۲ از حریف خود پیش بیفتند. FalleN که نقش بسیار مؤثری را در این بازی ایفا کرده بود، باز هم با عملکرد خوب خود توانست تیم خود را هدایت کند و بازی را در امتیاز هفت، به تساوی بکشاند، اما در کسب امتیاز آخر ناکام ماند و این Astralis بود که نیمه اول را با یک امتیاز برتری به پایان رساند. با شروع نیمه دوم، باز هم این Astralis بود که بازی را بهتر شروع کرد و توانست پنج راند متوالی را بدست آورد. در ادامه، Mibr توانست با بازی بی نقص خود شش امتیاز را کسب کند و به یک قدمی حریف برسد، اما باز هم این device بود که توانست روند امتیاز گیری آن ها را قطع کتد و تیمش را به امتیاز ۱۵ برساند. در نهایت این بازی به لطف چهار کیلی که Magisk با CZ توانست بگیرد با نتیجه ۱۶-۱۴ به سود تیم Astralis به پایان رسید.

mibr ecs 6 final

بازی دوم در مپ Overpass انجام شد. انتخاب این مپ، اقدام عجیبی از سوی تیم Mibr بود، چون که آن ها برای اولین بار بود این مپ را در این تورنمنت بازی می کنند. بسیاری از طرفداران انتظار خلق یک شگفتی را از جانب برزیلی ها داشتند، اما آن ها بازی را بسیار آرام شروع کردند و سه راند ابتدایی را به حریف واگذار کردند. یاران FalleN پس از یک خرید نسبتا ضعیف، توانستند راند چهارم را بگیرند و در ادامه هم موفق شدند یکی پس از دیگری راند ها را برنده شوند. در حالی که بازی با نتیجه ۷-۳ به سود Mibr در جریان بود، تیم Astralis توانست کم کم روند مسابقه را تغییر دهد و با بازگشتی زیبا، نیمه اول را تنها با یک اختلاف امتیاز به پایان ببرد. همانند گذشته، باز هم این دانمارکی ها بودند که پیستول راند را برنده شدند. با این حال، زمانی که دو تیم خرید کامل داشتند، Mibr توانست جریان بازی را به کل عوض کند و با عملکردی درخشان، زودتر به امتیاز ۱۵ برسد.

astralis ecs 6 final

در ادامه تیم Astralis توانست با بازگشتی خارق العاده، به لطف device و gla1ve بازی را ۱۵-۱۵ کند و با کشاندن بازی به وقت های اضافه، امید را برای تیم خود به ارمغان آورد. اولین وقت اضافه نتوانست برنده را مشخص کند، چون که هر دو تیم توانستند ۲ راند را در سمت ترور بدست آورند. بعد از آن Astralis بهتر بازی کرد و دارای شانس بیشتری بود، اما tarik از Mibr با کلاچ بی نظیر و برزگ ۱vs4 خود توانست امتیاز را برای تیم خود بگیرد. اما تمام این ها کافی نبود و در آخر تیم Astralis توانست به لطف بازی خوب gla1ve، امتیاز نهایی را کسب کند و عنوان قهرمانی فصل ششم مسابقات ECS بازی CS:GO را بدست آورد.

تیم Astralis با این قهرمانی، جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری این رقابت ها را مال خود کند. همچنین device نیز توانست عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) این دوره را بدست آورد.

device mvp ECS 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر