آخرین اخبار

فینال مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸ : صعود تیم های PSG.LGD و OG به دیدار نهایی

img
شهریور
۰۴
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۴ شهریور ۱۳۹۷

دو تیم OG و PSG.LGD موفق شدند با شکست حریفان خود در براکت بالا و پایین به فینال مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸ راه پیدا کنند.

تیم OG موفق شد در فینال مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸ براکت بالا، تیم PSG.LGD را ۲-۱ شکست دهد و با کسب این پیروزی تاریخی به دیدار نهایی راه پیدا کند. بعد از این بازی PSG به براکت پایین سقوط کردند و بازی فینال براکت پایین را با تیم EG انجام دادند که در طی آن، چینی ها توانستند خیلی سریع و مقتدرانه بازی را با نتیجه ۲-۰ پیروز شوند و حریف OG در دیدار پایانی شوند.

PSG.LGD Vs OG

صعود OG به فینال اینترنشنال 2018

اولین بازی فینال مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸ در براکت بالا را دو تیم PSG.LGD و OG برگزار کردند. در دیدار اول، ۷ckngMad با انتخاب هیروی Enchantress برای آفلین، بهترین کار ممکن را انجام داد که در آخر بازی Ceb با داشتن بالاترین KDA، این امر را ثابت کرد. با این حال اشخاصی که توانستند در اواخر بازی اول تیم را برنده کنند، کسی نبودند جز ana که با هیروی Gyro و JerAx که با هیروی Io بازی می کردند.

چینی ها خیلی سریع توانستند در دیدار دوم به جریان بازی بازگردند. اما این امر با بازی خوبی که Topson با هیروی Invoker انجام داد، به سادگی بدست نیامد. او با سبک خاص خود و با استفاده از قابلیت Quas Wex این هیرو و آیتم Meteor Hammer توانست به تیم خود کمک بسیاری کند. در ادامه چینی ها توانستند با بازی خوب Ame که با هیروی Clinkz بازی می کرد، بر مسابقه مسلط شوند و با ۳۱K اختلاف Networth، کار را به تساوی بکشانند.

دیدار سوم، یک بازی فوق العاده هیجان انگیز و بود که توانست تمام تماشاچیان حاضر در سالن را برروی صندلی هایشان میخکوب کند. این دیدار بالا و پایین های بسیار زیادی داشت و Networth بازی بطور مداوم بین دو تیم جا به جا می شد. اروپایی ها برای پیروزی به هیروی Spectre خود متکی بودند و امیدوار بودند بتواند تیم حریف را در لحظات آخر بازی، زمین گیر کند. با این حال ستاره این بازی کسی نبود جز Topson که با سبک عجیب و خاص خود با هیروی Arc Warden بازی می کرد. عملکرد فوق العاده او توانست فشار بسیار زیادی را در تمامی خطوط برروی تیم حریف وارد کند. در ادامه باز هم روند بازی برگشت و این بار چینی ها بودند که موفق شدند حریف را تا بالای زمینشان به عقب برانند و در یک درگیری تمامی هیروهای آن ها را نابود کنند. درست در لحظاتی که به نظر خیلی ها بازی تمام شده بود و PSG فاصله اندکی تا پیروزی داشت، این JerAx بود که با یک Echo Slam فوق العاده با هیروی Earth Shaker خود توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد و بزرگترین لحظات تاریخ اینترنشنال را برای تیم OG رقم بزند و تیمش را راهی دیدار نهایی کند.

براکت پایین: PSG.LGD Vs EG

صعود psg به فینال اینترنشنال 2018

دیدار بعدی فینال مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸ در براکت پایین بین دو تیم PSG.LGD و EG انجام شد. چینی ها که در یک بازی دراماتیک مسابقه قبلی را واگذار کرده بودند، خیلی سریع توانستند آن اتفاقات را فراموش کرده و تمرکز خود را بدست آورند. آن ها خیلی سریع توانستند بر بازی مسلط شوند و فشار بسیاری را به EG وارد کردند. در ادامه و حدود دقیقه ۳۷ EG توانست مقداری از زیر فشار خارج شود و تا زمین PSG پیشروی کرد اما باز هم آن ها قادر نبودند این وضعیت را ادامه دهند. چینی ها به بازی برگشتند و توانستد در دقیقه ۴۳ کار را در بازی اول یکسره کنند.

دیدار دوم هم با برتری چینی ها شروع شد و آن ها خیلی سریع توانستند فضا را از تیم EG بگیرند. این دیدار خیلی سریع تر از بازی قبل در جریان بود، بطوریکه با رسیدن دقیقه ۲۷، نتیجه بازی کاملا مشخص بود. سرانجام PSG توانست با نتیجه ۲-۰ به برتری دست پیدا کند و دوباره و این بار در دیدار پایانی حریف تیم OG شد.

سه تیم باقی مانده در مسابقات ti8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر