آخرین اخبار

فینال مسابقات سوپر میجور چین با قهرمانی تیم Liquid به پایان رسید

img
خرداد
۲۰
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

تیم Liquid موفق شد در فینال مسابقات سوپر میجور چین ، تیم Virtus.pro را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و به اولین قهرمانی میجور در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ دست پیدا کند.

دیدار فینال مسابقات سوپر میجور چین یکی از هیجان انگیزترین و حماسی ترین بازی های این چند وقت اخیر Dota 2 بود که در طی آن تیم Liquid موفق شد با نتیجه ۳-۲ تیم قدرتمند و رنک شماره یک دنیا یعنی Virtus.pro را شکست دهد و به اولین عنوان قهرمانی میجور در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ دست پیدا کند.

در چنین مسابقاتی مانند دیدار فینال مسابقات سوپر میجور چین که یک سری کامل با پنج بازی هم بود، کوچکترین اشتباهات و جزئیات می تواند باعث شکست و یا پیروزی و قهرمانی یک تیم شود. در ادامه نگاه کوتاهی به این سری جذاب می اندازیم:

بازی اول

فینال مسابقات سوپر میجور چین

تیم Liquid بهترین عملکرد ممکن را در بازی اول از خود نشان داد، هرچند که بسیار هم در انجام آن سختی کشیدند. در اوایل بازی شاهد فایت های بسیاری از جانب دو تیم بودیم و گاهی Liquid و گاهی هم Vp پیروز نبرد می شدند. در حدود دقیقه ۳۰ بود که Liquid توانست بر بازی مسلط شده و کنترل تمام نقشه را بدست آورد. البته به تدریج باز هم بازی داشت به سود Vp تغییر می کرد، تا اینکه یاران KuroKy موفق شدند بازی را تمام کنند.

بازی دوم

مسابقه دوم، از همان ابتدا به تیم Virtus.pro تعلق داشت. روس ها در تمامی نقاط نقشه فوق العاده عمل کردند و توانستد کنترل آن را در دست بگیرند و Liquid را زمین گیر کنند. انتخاب هیروی Void در دستان RAMZES666 و Bloodseeker در دستان No[o]ne بسیار موثر واقع شد. هر چه از بازی می گذشت، KuroKy با هیروی Lich بیشتر از جریان حذف می شد و تأثیر خود را از دست می داد. در نهایت هم Vp توانست پس از گذشت ۳۶ دقیقه و با امتیاز ۴۱ – ۲۳ حریف خود را شکست دهد.

بازی سوم

تیم Liquid در بازی سوم تغییرات اساسی را در روند خود بوجود آورد. آن ها با انتخاب هیروی Drow Ranger و در ادامه آن سه هیروی رنج یا دورزن دیگر، توانستند به خوبی از مثبت اتک Drow Ranger استفاده کنند و خیلی زود بر بازی مسلط شوند. البته RAMZES666 با هیروی Morphling توانست تعدادی کیل را در چند صحنه بگیرد، اما این کافی نبود و تیم Liquid توانست در دقیقه ۲۸ به پیروزی برسد.

بازی چهارم

فینال مسابقات سوپر میجور چین

در مسابقه چهارم، تیم Vp توانست Liquid را نابود کند. در این دیدار، Liquid به هیچ وجه در حد و اندازه های خود و قهرمان رویداد TI7 ظاهر نشد و شکست سنگینی را خورد. آن ها حتی هیچ شانسی هم برای بازگشت به مسابقه نداشتند و در دقیقه ۲۴ و با امتیاز ۳۰ – ۵ تسلیم حریف خود شدند تا کار به بازی آخر کشیده شود.

بازی پنجم

فینال مسابقات سوپر میجور چین

یک بار دیگر همه چیز از نو برای دو تیم شروع شد. تیم Liquid بازی را بهتر آغاز کرد و توانست Vp را در حالت تدافعی قرار دهد. در حدود دقیقه ۱۸ بود که آن ها توانستند با بردن فایت ها، از حریف خود پیش بیفتند. در نهایت و در دقیقه ۳۴، Liquid توانست با یک کار گروهی خوب و یک فایت تیمی مشکل، حریف خود را شکست دهد و به مقام قهرمانی این میجور مهم دست پیدا کند و برنده جایزه ۵۵۵ هزار دلاری این مسابقات شود.

کنید فینال مسابقات سوپر میجور چین

رده بندی کامل تیم ها به شرح زیر می باشد:

۱- Team Liquid – مبلغ ۵۵۵ هزار دلار + ۱۱۲۵ امتیاز DPC

۲- Virtus.pro – مبلغ ۲۲۵ هزار دلار + ۶۷۵ امتیاز DPC

۳- PSG.LGD – مبلغ ۱۵۰ هزار دلار + ۳۳۷ امتیاز DPC

۴- Team Secret – مبلغ ۱۲۰ هزار دلار + ۱۱۲ امتیاز DPC

۵-۶- OpTic Gaming / ViCi Gaming

۷-۸- TNC / Newbee

۹-۱۲- EG / VGJ.Thunder / Mineski / VGJ.Storm

۱۳-۱۶- Team Spirit / Infamous / Navi / The Final Tribe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر