آخرین اخبار

مسابقات میجور FACEIT لندن با قهرمانی تیم Astralis به پایان رسید

img
مهر
۰۳

تیم Astralis موفق شد در فینال مسابقات میجور FACEIT لندن تیم Navi را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و برای بار دوم به عنوان قهرمانی میجور دست پیدا کند.

حدود یک سال و نیم از قهرمانی تیم Astralis در میجور کانتر استریک ELEAGUE که توسط شرکت Valve پشتیبانی می شود، می گذرد. حالا و در فینال مسابقات میجور FACEIT لندن آن ها موفق شدند که به این عنوان مهم دست پیدا کنند و برای دومین بار جام قهرمانی یک میجور را بالای سر خود ببرند.

Astralis بر خلاف میجور گذشته آتلانتا، در مسابقات میجور FACEIT لندن و در شبی که هیچ نشانی از S1mple وجود نداشت، کار چندان سختی را پیش روی خود ندید. Navi امیدوار بود که ستاره جوان تیمشان یعنی electronic بتواند آن ها را از آن اوضاع خارج کند، اما فقط این برای کنترل دانمارکی ها کافی نبود و در دو بازی متوالی و در حالی که حتی امتیازشان دو رقمی نشد، مقابل حریف شکست خوردند.

بازی با انتخاب مپ Nuke توسط Astralis آغاز شد. ابتدا تیم Navi به کمک flamie توانست پیستول راند و در ادامه سه راند را برنده شود. با شروع راند چهارم بود که دانمارکی ها شروع به قدرت نمایی کردند و توانستند ۹ راند متوالی را مال خود کنند. تیم Navi توانست به کمک کلاچ ۱vs3 بازیکن خود یعنی electronic، به امتیاز چهارم دست پیدا کند و در نهایت، نیمه اول با نتیجه ۱۱-۴ به سود Astralis به پایان رسید. با شروع نیمه دوم، تیم Navi توانست پیستول راند دوم را هم برنده شود و امیدهای خود را برای بازگشت زنده نگه دارد. اما در بدترین زمان ممکن، آن ها راند بعد را واگذار کردند تا شرایط شان پیچیده تر از قبل بشود. در ادامه، Astralis توانست با دفاع بی نقص خود، مانع از پیشروی حریف شود و در نهایت هم بازی اول را با نتیجه ۱۶-۶ پیروز شد.

مسابقه دوم در مپ Overpass انجام شد، جایی که Astralis در آخرین بازی خود با Navi در مسابقات ESL One کلن، شکست خورده بود. اوکراینی ها پیستول راند اول را بدون اینکه بتوانند حتی نزدیک بمب سایت ها شوند، واگذار کردند. آن ها راند چهام را هم دادند، اما در ادامه بدون اینکه نیاز به اسلحه AWP داشته باشند، توانستند بازی را در امتیاز ۵-۵ به تساوی بکشانند. در ادامه، دو اشتباه بزرگ از جانب Navi باعث شد تا شرایط بازی بر وفق مراد Asralis پیش برود. بطوریکه در یک راند آن ها حتی نتوانستند در زمان تعیین شده بازی، بمب را بکارند. Edward موفق شد Navi را باز هم به جریان مسابقه برگرداند، اما این دانمارکی ها بودند که در آخر توانستند نیمه اول را با نتیجه ۹-۶ به سود خود به اتمام برسانند. با آغار نیمه دوم، Astralis با یک حمله طوفانی و سریع توانست سایت B را از کنترل حریف خارج کرده و پیستول راند را برنده شود. دانمارکی ها حتی توانستند راند اکو و خرید بعد از آن را هم بگیرند و به امتیاز چهارده برسند. اوکراینی ها توانستند در ادامه سه راند متوالی را بگیرند و مقداری اختلاف را کم کنند، اما تلاش آن ها کافی نبود و تیم Astralis موفق شد ضمن بردن بازی دوم، به مقام قهرمانی مسابقات میجور FACEIT لندن در سال ۲۰۱۸ و ۵۰۰،۰۰۰ دلار جایزه نقدی دست پیدا کند. در آخر هم device از تیم Astralis موفق شد عنوان بهترین بازیکن (MVP) را کسب کند.

device بهترین بازیکن میجور لندن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر