آخرین اخبار

مسابقات مینور آسیا بازی CS:GO، با قهرمانی تیم Renegades به پایان رسید

img
تیر
۳۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۳۱ تیر ۱۳۹۷

عصر دیروز مسابقات مینور آسیا و اقیانوسیه در بازی CS:GO به پایان رسید و تیم استرالیایی Renegades موفق شد با نتیجه ۲-۰ تیم چینی TyLoo را شکست دهد.

به در هر حال تیم چینی توانست با صعود به فینال مسابقات مینور آسیا به مسابقات FaceIT Major در رشته کانتر استریک راه پیدا کند و قهرمان این تورنمنت صرفا جایزه بیشتری دریافت کرد و با ۳۰,۰۰۰ دلار مسابقات را به پایان رساند. در حالی که تیم TyLoo فقط ۱۵,۰۰۰ دلار دریافت کرد.

دیدار نهایی در مپ Train شروع شد و هر دو تیم در این مپ عملکرد برابری از خود نشان داد و در پایان یک نیمه پر هیجان، تیم استرالیایی توانست با اختلاف یک راند جلو بیفتد. اما در نیمه دوم تیم Renegades توانست بازی را در اختیار خود بگیرد و مپ اول را با نتیجه ۱۶-۱۲ تمام کند.

بازی دوم در مپ Inferno برگزار شد که تیم Renegades در نیمه اول و در سمت کانتری، دفاع بسیار خوبی از سایت ها کرد و توانست نیمه اول بازی را با نتیجه ۱۲-۳ به سود خود تمام کند. در ادامه تیم TyLoo توانست ۵ راند بگیرد اما سرخ پوشان استرالیایی به تیم چینی اجازه پیشروی بیش از این را ندادند و بازی را با نتیجه ۱۶-۸ به سود خود به اتمام رساندند.

هر دوی این تیم ها در کنار ۶ تیم دیگر به عنوان گروه Challenger از مسابقات انتخابی به میجور راه پیدا می کنند و در برابر ۸ تیم برتر میجور قبل، به رقابت خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر