آخرین اخبار

فینال مسابقات ECS Season 4 : تیم FaZe قهرمان این دوره از مسابقات شد

img
آذر
۲۷

تیم FaZe توانست در فینال مسابقات ECS Season 4 ، تیم mousesports را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و به مقام قهرمانی این فصل از بازی ها دست یابد.

نیمه شب گذشته به وقت ایران، دیدار فینال مسابقات ECS Season 4 در شهر کانکون مکزیک بین دو تیم FaZe و mousesports برگزار شد. از یک طرف تیم FaZe موفق شده بود در مرحله نیمه نهایی تیم fnatic را شکست دهد و از طرف دیگر هم تیم mousesports توانسته بود بر تیم Astralis غلبه کند و پا به دیدار پایانی بگذارد. فینال مسابقات ECS Season 4 با فرمت Bo3 و با انتخاب تیم ها در مپ های Nuke ، Inferno ، Mirage برگزار می شد. در زیر گزارش کوتاهی از این فینال جذاب را آماده کرده ایم، پس با گیم ایترز همراه باشید:

بازی در مپ Nuke آغاز شد که انتخاب mousesports بود و سابقا در آن نتایج بسیار خوبی گرفته بودند. این بازی هم مستثنی نبود و با اینکه FaZe توانست سه راند اول را بگیرد، از زمانی که mouz پول کافی برای خریدن سلاح داشت دیگر به تیم حریف اجازه پیروزی نداد. تیم FaZe در نیمه اول فقط توانست یک راند دیگر بگیرد و آن هم به لطف بازی انفرادی بسیار جذاب از karrigan بود که برای تیمش ایس کرد. نیمه دوم بازی بی‌شباهت به نیمه اول نبود. FaZe سه راند اول بازی را گرفت ولی باز هم mousesports از راند چهارم بازی را در دست خود گرفت و سه راند متوالی را از آن خود کرد. با این حال FaZe در این نقطه به خود آمد و با استفاده از برتری کانتر تروریست در مپ Nuke توانست بازی را تا راند ۳۰ام پیش ببرد اما mousesports در نهایت توانست به لطف oskar مپ اول را با نتیجه ۱۶-۱۴ تمام کند.

مپ دوم Inferno و انتخاب تیم FaZe بود. نیمه اول بازی به صورت رشته‌ای در دست دو تیم جابجا شد. mouz چهار راند اول را گرفت. سپس FaZe موفق شد هفت راند متوالی را از آن خود کند و mouz هم سه راند آخر را گرفت تا نیمه اول با نتیجه ۸-۷ تمام شود. بازی در نیمه دوم بسیار برابر و تماشایی بود و دو تیم هیچوقت از بازی خارج نشدند و پا به پای هم پیش رفتند تا جایی که بازی به تساوی کشیده شد. در اورتایم اول FaZe تا یک‌قدمی باخت هم پیش رفت اما rain به کمک تیمش شتافت و با بازی استثنایی خود توانست بازی را به اورتایم دوم بکشاند. اما در اورتایم دوم ماشین کشتار FaZe کاملا روشن و آماده شده بود و آنها با کسب ۴ راند متوالی مپ Inferno را با چنگ و دندان از آن خود کردند.

مپ سوم یعنی Mirage هم مثل مپ قبلی بود. FaZe در آغاز توانست سه راند بگیرد. ولی mousesports در ادامه ۶ راند متوالی گرفت. FaZe توانست برتری تیم حریف را در پایان نیمه اول به حداقل برساند و بازی را به ۸-۷ بکشاند. FaZe راند پیستول دوم را هم با بازی خوب olofmeister از آن خود کرد اما suNNy توانست با بازی‌های بسیار خوب تیمش را جلو ببرد و از FaZe پیشی بگیرد. تیم FaZe که خود را لب مرز باخت می‌دید تصمیم گرفت سرعت بازی را بیشتر کند و بدین صورت توانست تیم حریف را غافلگیر کرده و ۵ راند متوالی کسب کند. در نهایت دو تیم نتوانستند در مدت معمولی یکدیگر را شکست دهند و کار به اورتایم کشیده شد. mousesports توانست دو راند اول اورتایم را از آن خود کند اما اینجا بود که rain باز هم به کمک تیمش شتافت و توانست با بازی انفرادی بسیار خوب قهرمانی را برای تیمش به ارمغان بیاورد.

Håvard ” rain ” Nygaard نیز توانست با آمار قابل توجهی که از خود به جای گذاشت عنوان MVP بهترین بازیکن این رقابت ها را مال خود کند.

فینال مسابقات ECS Season 4

 

تیم FaZe با قهرمانی در این مسابقات برنده ۲۵۰,۰۰۰ دلار جایزه و تیم mousesports هم ۱۲۰,۰۰۰ جایزه دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر