آخرین اخبار

قرارداد مشارکت بین باشگاه Cloud9 و شرکت Red Bull به امضاء رسید

img
خرداد
۲۷
author image by admin | blog CS GO Dota 2 | ۰ Comments | ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

روز گذشته قرارداد مشارکت بین باشگاه آمریکایی Cloud9 و شرکت Red Bull به امضاء طرفین رسید و از این پس نشان این شرکت را بر روی پیراهن این تیم پرطرفدار خواهیم دید.

قرارداد مشارکت بین باشگاه Cloud9 و شرکت Red Bull به معنای حمایت رسمی و دوباره این شرکت تولید کننده نوشیدنی های انرژی زا از تمامی تیم های ( CS:GO ، Dota 2 ، Overwatch ، Super Smash Bros ، Pubg ، Clash Royale ، Hearthstone ، Fortnite ، H1Z1 و راکت لیگ ) این تیم پرطرفدار خواهد بود. همچنین از این پس، نشان رسمی و تجاری این دو شرکت را که به تازگی طراحی شده را بر روی پیراهن های این تیم خواهیم دید.

شرکت Red Bull در گذشته از حامی های باشگاه Cloud9 بود، اما این شراکت در سال ۲۰۱۷ و به دلیل منافع خود و زمانی که تیم RB در سری EU LCS Challenger رقابت می کرد، به پایان رسیده بود.

در همین رابطه، جک آتین موسس و مدیر عامل باشگاه Cloud9 اظهار داشت:

ما دوست داریم که با شرکت Red Bull به عنوان شریک تجاری همکاری داشته باشیم و مطمئنا با کمک آن ها می توانیم بازی خود را به سطحی بالاتر برسانیم.

باشگاه Cloud9 علاوه بر Red Bull، با شرکت های دیگری از قبیل Twitch, HTC, iBUYPOWER, HyperX, Crunchyroll, MSI, NEEDforSEAT USA و LoLwiz همکاری می کند. ناگفته نماند که Red Bull تجربه زیادی در زمینه ورزش های الکترونیکی دارد. آن ها سابقه همکاری با تیم OG و بازیکنانی مانند جفری “Axe” ویلیامسون و یا رویدادهای در حال اجرا مانند Red Bull Conquest را در کارنامه خود دارند. همچنین این شرکت یک سایت در رابطه با ورزش های اکترونیکی یا esports را در اختیار دارد.

اولین بازی رسمی باشگاه Cloud9 با پیراهن ها و لوگوی جدیدش در مسابقات تابستانی NA LCS Summer Split در برابر تیم ۱۰۰ Thieves خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر