آخرین اخبار

تیم Last Try مقام اول مسابقات الکام و IGL را کسب کرد

img
شهریور
۳۰

تیم Last Try ضمن رسیدن به مقام قهرمانی مسابقات الکام، موفق شد جواز حضور در مسابقات IeSF که در بوسان کره جنوبی برگزار می شود را نیز بدست آورد.

Elecom Games

دوره مقدماتی این مسابقات به صورت آنلاین و توسط تیم CSGOBLACKROCKS انجام شد و طی آن تیم‌های Last Try ، Dest1ny ، Pure Souls ، MTC Immortals ، nD , Team Wolf و Tempstorm به رقابت اصلی راه یافتند. مسابقات اصلی قرار بود که در روز یکشنبه مورخ ۱۹ شهریور در مجموعه باغ کتاب تهران برگزار شود. تیم اجرایی مسابقات نهایت تلاش خود را کرد تا دستگاه‌ها و اینترنت را به موقع برای مسابقات آماده کند اما به دلیل محدودیت‌های مجموعه باغ کتاب و عدم هماهنگی تامین کننده اینترنت، مسابقات به تعویق افتاد و این امر اعتراض بازیکنانی که از اطراف ایران برای شرکت در این مسابقات آمده بودند را برانگیخت. مسابقات در روز بعد ادامه یافت و به دلیل حل نشدن برخی از مشکلات نیمی از تیم‌ها به گیم‌نت جونیور منتقل شده و مسابقات را از آنجا پیگیری کردند.

مسابقات به صورت سه مپی تک‌حذفی برگزار شد و در نتیجه ی آنها تیم‌های LT و Dest1ny با شکست دادن رقبای خود توانستند جایگاه خود را در فینال مسابقات کسب کنند و پس از آنها تیم‌های nD و Team Wolf برای کسب مقام سوم در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. مسابقات فینال و مقام سومی رشته کانتر به دلیل مداخله با مسابقات مجموعه Cube به دو روز بعد موکول شد و این بار هم موجب اعتراض بازیکنان به روند برگزاری مسابقات و نبود خوابگاه برای بازیکنان شد.

در فینال مسابقات تیم Last Try موفق شد تیم Dest1ny را شکست دهد و به مقام قهرمانی مسابقات دست یابد و Team Wolf هم موفق شد با شکست دادن تیم nD به مقام سوم مسابقات دست یابد.

در رشته دوتا هم تیم Vanguard موفق به کسب مقام اول شد.

IGL

برگزاری مسابقات IGL هم خالی از مشکلات نبود. جایگاه تعیین شده برای مسابقات CSGO در کنار استیج اصلی مسابقات قرار داشت و صدای سنگین ایجاد شده توسط گزارش مسابقات و پخش مسابقه فوتبال تیم پرسپولیس باعث به وجود آمدن جو رقابتی نامناسب و غیراستاندارد برای بازیکنان CSGO شده بود. از طرف دیگر در اواخر روز اول مسابقات یکی از سیستم‌های آماده شده برای بازیکنان دچار خرابی شده و یکی از تیم‌ها مجبور شد با استفاده از لپ‌تاپ بازی‌ها را ادامه دهد. دیگر سیستم‌ها هم از نظر فنی ضعیف بوده و توانایی اجرای بازی به صورت قابل قبول را نداشتند. اما با یاری تیم اجرایی مسابقات برخی از این مشکلات در روز بعد حل شد.

طی مسابقات IGL که به صورت دو حذفی و تک مپ برگزار شد نیز تیم‌های LT و Dest1ny موفق شدند طی رقابت‌هایی حساس رقیبان خود را شکست داده و به فینال مسابقات راه یابند. در فینال مسابقات نیز تیم Last Try موفق شد با شکست دادن تیم Dest1ny به مقام قهرمانی دست یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر