آخرین اخبار

G2 قهرمان مسابقات DreamHack Masters Malmo 2017 شد

img
شهریور
۱۴
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

قهرمانی G2 و کسب عنوان بهترین بازیکن توسط kennyS

تیم فرانسوی G2 با کسب نتیجه ۲-۰ در برابر تیم دانمارکی North توانست جام رقابت‌های برگزار شده در سوئد را بالای سر خود ببرد.

DH Masters Malmo اولین سری مسابقات شامل تمام تیم‌های برتر بعد از میجور PGL و نقل و انتقالات پس از آن بود. تیم‌های FaZe، Na`Vi و Cloud9 نتوانستند از نهایت پتانسیل ترکیب‌های جدید خود استفاده کنند و به ترتیب با کسب مقام‌های ششم، یازدهم و دوازدهم از دور مسابقات کنار رفتند. از طرف دیگر تیم Gambit که به نظر نمی‌رسید بتواند بدون Zeus کاری از پیش ببرد توانست با نمایش‌هایی استثنایی و با شکست تیم‌هایی مثل FaZe و Astralis خود را تا نیمه نهایی بالا بکشد اما متاسفانه توسط North متوقف شدند.

گیم اول فینال در مپ اینفرنو آغاز شد و G2 بازی را با قدرت فراوان آغاز کرد و ۷ راند گرفت. در نهایت k0nfig توانست به کمک تیم خود بشتابد و به تنهایی چند راند را به سود آنها تمام کند اما در نهایت G2 توانست نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ به سود خود تمام کند. تیم North در نیمه دوم نمایش بهتری از خود نشان داد و توانست نتیجه را تا ۱۴-۱۱ پیش ببرد اما G2 با درخشش kennyS تلاش تیم رقیب خود برای بازگشت به بازی را ناکام گذاشت و مپ اول را با نتیجه ۱۶-۱۲ تمام کرد.

مپ دوم Cobblestone و انتخاب تیم North بود. نیمه اول این گیم به شکلی کاملا برابر یپش رفت و دو تیم به نوبت سه راند می‌بردند و سپس توسط تیم دیگر متوقف می‌شدند. در نهایت، نیمه اول بازی با نتیجه ۸-۷ به سود تیم دانمارکی تمام شد و آنها به تیم تروری رفتند. در نیمه دوم Apex به تک‌ستاره تیم فرانسوی تبدیل شد و به تنهایی توانست ۴ راند اول را به سود تیم خود رقم بزند. k0nfig باز هم هدایت تیم خود را در دست گرفت و در یک راند اکو موفق شد با سه کیل یک راند دیگر برای تیم خود به ارمغان بیاورد اما G2 پس از آن باز هم نبض بازی را در اختیار گرفت و این بار اصلا به North اجازه خودنمایی نداد و مپ دوم را هم با نتیجه ۱۶-۹ از آن خود کرد تا به مقام قهرمانی مسابقات دست یابد.

G2

تیم فرانسوی در پایان برنده مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ دلار جایزه و kennyS هم به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت انتخاب شد. تیم North علارغم بازی خوب خود با بازیکن جدید تیم یعنی Valde نتوانست فینال را به سود خود تمام کند و در انتها با کسب ۵۰,۰۰۰ دلار جایزه از شهر Malmo خداحافظی کرد.

نویسنده: تیم خبری GAMEATERS

منبع عکس: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر