آخرین اخبار

مسابقات ESL One Katowice 2018 بازی Dota 2، با قهرمانی تیم Virtus.pro به پایان رسید

img
اسفند
۰۷
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۰۷ اسفند ۱۳۹۶

تیم Virtus.pro توانست در فینال مسابقات ESL One Katowice 2018 با یک نمایش خارق العاده و پرقدرت، تیم ViCi Gaming را با نتیجه ۳-۱ مغلوب کند.

در آغاز مسابقات ESL One Katowice 2018 بسیاری از طرفداران شک داشتند که تیم Virtus.pro بتواند با ترکیب جدید خود و در غیاب Lil بتواند به موفقیت برسد. اما تیم روسی زبان از همان اول تمام این شک ها را در هم شکست و نشان داد که کاملا روی فرم است.

آنها در فینال مسابقات ESL One Katowice 2018 آنقدر خوب بازی کردند که بردن ۴۰۰,۰۰۰ دلار جایزه و ۷۵۰ امتیاز رقابتی Dota 2 را مثل آب خوردن نشان دادند. تیم Virtus.pro با قهرمانی در این مسابقات و ESL One Hamburg 2017 ، DotA Summit 8 Minor و کسب مقام چهارم در DotaPit Minor، در صدر جدول امتیازهای Pro Circuit قرار گرفت. در ادامه به گزارش کوتاهی از بازی می پردازیم پس با گیم ایترز همراه باشید.

در گیم اول تیم VP از همان ابتدا قدرت خود را به رخ تیم حریف کشید و با گرفتن چند سری کیل متوالی در بازی جلو افتاد. همچنین تحت نظر داشتن تمام مپ به آنها کمک کرد که تمامی حرکت ViCi را پیش بینی کنند و آنها را مرتبا غافلگیر کنند.

گیم دوم ViCi تلاش کرد که جلوی تیم روسی بایستد و در آغاز با بازی خوب خود توانست تا حدودی گیم را در اختیار بگیرد اما باز هم بازی تیمی استثنایی از سمت VP و کنترل مپ باعث شد که تیم چینی در کمتر از ۲۵ دقیقه گیم دوم را هم واگذار کند.

گیم سوم همه چیز تغییر کرد. ViCi با روحی تازه وارد میدان شد و این بار با تصمیم گیری بسیار خوب و بازی تیمی و قرار دادن خود در درگیری های مناسب و موقعیت های خوب ورق را کاملا برگرداند و پس از ۲۷ دقیقه تیم Virtus را مغلوب کرد.

در گیم پایانی ViCi باز هم تلاش کرد با بازی تهاجمی گوی سبقت را از Virtus.pro بگیرد. اما بازی تیمی عالی VP و انتخاب هیروهای قدرتمند، تیم چینی را در هم شکست. ViCi دائما مجبور بود برای ایجاد فضا برای Terrorblade در درگیری های بدی قرار بگیرد اما این باعث شد که تیم روسی بیشتر جلو بیافتد و در نهایت نتواند در مقابل قدرت VP مقاومت کند.

بعد از تیم Virtus که با ۴۰۰,۰۰۰ دلار پول و ۷۵۰ امتیاز راهی خانه شد، تیم ViCi برنده ۲۰۰,۰۰۰ جایزه و ۴۵۰ امتیاز شد و پس از آنها تیم های Liquid و fnatic در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند.

مسابقات ESL One Katowice 2018

همچنین ولادمیر “RodjER” نیکوگاسیان ساپورتر تیم VP نیز توانست در رأی گیری این مسابقات رتبه اول را بدست آورد و علاوه بر انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن ( MVP )، یک دستگاه خودروی مرسدس بنز نیز دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر