آخرین اخبار

مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE : صعود تیم های Astralis, Navi, Liquid و mousesports

img
مرداد
۰۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۴ مرداد ۱۳۹۷

مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE بازی CS GO در سال ۲۰۱۸ به پایان رسید که در طی آن، تیمهای Astralis, Navi, Liquid و mousesports موفق شدند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE در سال ۲۰۱۸ و رشته کانتر استریک ، با بازی دو تیم Cloud9 و Astralis از گروه اول آغاز شد که نماینده کشور دانمارک موفق شد با نتیجه ۲-۰ یکی از تیم های میزبان این دوره از مسابقات را شکست دهد. بازی دوم این گروه نیز بین دو تیم Mibr و Liquid انجام شد که تیم آمریکایی موفق شد در دو بازی نسبتا راحت، نماینده کشور برزیل را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و قدم اول را محکم بردارد.

مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE در گروه دوم، با بازی تیم های Navi و fnatic پیگیری شد. در انتها، این مسابقه را که به مپ سوم هم کشیده شد را تیم Navi موفق شد به سختی و با نتیجه ۲-۱ پیروز شود. مسابقه بعدی این گروه را دو تیم FaZe و mousesports برگزار کردند. انتظار می رفت که با بازگشت Olof، تیم FaZe بتواند عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد، اما تیم mouse توانست با بازی فوق العاده ای که انجام داد با نتیجه ۲-۱ به برتری دست پیدا کند.

طبق قوانین، مسابقات بعدی را باید تیم های برنده گروه ها با هم برگزار می کردند. به این ترتیب دو تیم Astralis و Liquid از گروه یک و دو تیم Navi و mousesports از گروه دو با یکدیگر روبرو شدند. بازی اول را تیم Astralis توانست به آسانی و نتیجه ۲-۰ پیروز شود تا کار نمایندگان کشور آمریکا در این گروه، کمی گره بخورد. در مسابقه دوم هم همانطور که پیشبینی می شد، تیم Navi به سختی توانست با نتیجه ۲-۱ به برتری برسد و به تنهایی در صدر جدول قرار بگیرد.

حساس ترین قسمت مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE ، بازی بین تیم های بازنده بود، جایی که تیم های Mibr و Cloud9 از گروه یک و FaZe و fnatic از گروه دوم به تقابل با یکدیگر پرداختند. بازی اول را برزیلی ها موفق شدند با نتیجه ۲-۰ به برتری دست پیدا کنند تا یکی از تیم های میزبان، وداع زود هنگامی را با مسابقات داشته باشد. اما بازی دوم که تقریبا همه را غافلگیر کرد را تیم fnatic توانست با نتیجه ۲-۰ پیروز شود تا تیم خوب FaZe در کمال ناباوری در همان مرحله گروهی از دور مسابقات کنار برود.

بازی های آخر مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE بین تیم های Mibr و Liquid از گروه یک و mousesports و fnatic از گروه دو برگزار شد که دیدار اول را تیم Liquid موفق شد به آسانی با نتیجه ۲-۰ برنده شود و دیدار دوم هم با برتری ۲-۱ mousesports همراه بود. به این ترتیب دو تیم Mibr و FaZe با بازی های ضعیفی که از خود به نمایش گذاشتند، تیم های ناکام این دوره از مسابقات لقب گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر