آخرین اخبار

مرحله گروهی مسابقات EPICENTER 2018 : صعود Navi و Liquid به نیمه نهایی

img
آبان
۰۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۴ آبان ۱۳۹۷

با به پایان رسیدن مرحله گروهی مسابقات EPICENTER 2018 مسکو، دو تیم Liquid و Navi با کسب دو پیروزی توانستند جواز حضور مستقیم در مرحله نیمه نهایی را بدست آورند.

در روز آخر مرحله گروهی مسابقات EPICENTER 2018 بازی کانتر استریک، دو تیم Liquid و Navi ضمن تثبیت صدرنشینی خود، توانستند بطور مستقیم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند. زردپوشان اوکراینی موفق شدند در یک مسابقه حساس و دیدنی، تیم قدرتمند FaZe را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند و به عنوان اولین تیم راهی مرحله نیمه نهایی شوند. از سوی دیگر و در گروه B نیز تیم Liquid توانست با نتیجه ۲-۰ تیم AVANGAR از کشور قزاقستان را از پیش رو بردارد.

Navi Vs FaZe

حساس ترین بازی مرحله گروهی مسابقات EPICENTER 2018 بین دو تیم Navi و FaZe در حالی آغاز شد که زردپوشان، مپ Train را برای بازی اول انتخاب کرده بودند. ابتدا اوکراینی ها توانستند دو راند ابتدایی را بگیرند، اما خیلی سریع با پاسخ محکم حریف مواجه شدند و هفت راند متوالی را واگذار کردند. در ادامه بازی کمی به تعادل کشیده شد تا اینکه نیمه اول با نتیجه ۹-۶ به سود تیم FaZe خاتمه پیدا کرد.

با شروع نیمه دوم، electronic توانست با سه کیلی گرفت، پیستول راند دوم را هم به نفع تیم خود رقم بزند. در ادامه تیم FaZe خیلی تلاش کرد که بتواند از سد دفاع محکم Navi عبور کند، اما هر دفعه که تا نزدیکی های بمب سایت پیش می آمدند، توسط s1mple متوقف می شدند. در اواسط نیمه دوم بود که باز هم بازی به تعادل کشیده شد و دو تیم به نزدیکی یکدیگر رسیدند. اما باز هم این اوکراینی ها بودند که توانستند در حساس ترین لحظات، روند بازی را به سود خود تمام کنند و با نتیجه ۱۶-۱۳ پیروز بازی اول شوند.

مسابقات EPICENTER 2018 faze vs navi

بازی دوم در شرایطی شروع شد که همگان تصور می کردند، تیم FaZe بتواند حداقل در مپ انتخابی خود یعنی Overpass، به پیروزی برسد. این تصور فقط تا پایان راند اول برجای بود و بعد از آن تیم Navi توانست در یک بازی کاملا یکطرفه، با قدرت هرچه تمام FaZe را درهم بکوبد. آن ها توانستند نیمه اول را با نتیجه فوق العاده ۱۲-۳ تمام کنند و در نیمه دوم هم اجازه خودنمایی به حریف را ندادند تا در انتها، با نتیجه ۱۶-۵ پیروز شوند.

Team Liquid Vs AVANGAR

دومین بازی روز پایانی مرحله گروهی مسابقات EPICENTER 2018 را دو تیم Liquid و AVANGAR برگزار کردند. بازی با انتخاب مپ Mirage توسط قزاق ها شروع شد. از همان ابتدا مشخص بود که AVANGAR تیمی نیست که بتواند برای Liquid مشکل بوجود آورد و در دو بازی تقریبا یکسان و با نتایج ۱۶-۵ و ۱۶-۸ مغلوب حریف آمریکایی خود شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر