آخرین اخبار

مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL به اتمام رسید؛ Liquid تنها تیم بدون شکست

img
اردیبهشت
۱۴
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

در آخرین روز از مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL ، تیم Navi نتوانست روند خوب خود را حفظ کند و با نتیجه ۲-۰ مقابل تیم Pain شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. همچنین تیم های صعود کرده پس از استراحتی یک روزه، از امروز در مرحله حذفی کار خود را پیگیری خواهند کرد.

روز گذشته مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL به اتمام رسید و تیم های صعود کننده به بازی های حذفی مشخص شدند. تیم های Newbee، compLexity Gaming و Team Empire با قبول شکست مقابل حریفان خود از دور مسابقات حذف شدند. تیم Navi نیز پس از دو پیروزی امیدوار کننده در مقابل Virtus.pro و Team Secret، مقابل نماینده کشور برزیل یعنی Pain Gaming تن به شکست داد و حذف شد. برزیلی ها با این پیروزی درخشان توانستند صعود خود را به دور بعد جشن بگیرند.

طبق قوانین، دو تیم برتر هر گروه در مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL ( تیم های Virtus.pro و OG از گروه ۲ و تیم های Liquid و PSG.LGD از گروه ۱ ) مستقیما به مرحله نیمه نهایی صعود کرده اند و بصورت ضربدری با یکدیگر روبرو می شوند. چهار تیم دیگر ( تیم های FlyToMoon و Mineski از گروه ۱ و تیم های Secret و Pain Gaming از گروه ۲ ) نیز بصورت ضربدری در یک مرحله پایین تر با یکدیگر بازی خواهند کرد. در ادامه نگاهی کوتاه به بازی های روز آخر خواهیم داشت، پس با ما همراه باشید:

گروه ۱: FlyToMoon VS Team Empire

اگرچه تکلیف تیم Empire در همان دیروز مشخص و حذف شدن آن ها قطعی شده بود، اما آن ها با قدرت هرچه تمام تر در مقابل تیم FTM ظاهر شدند. اولین بازی به سود تیم FTM تمام شد و این تیم تازه تأسیس منطقه CIS توانست به آسانی و در مدت زمان سی دقیقه حریف خود را شکست دهد. بازی دوم برای آن ها به راحتی پیش نرفت و این تیم Empire بود که توانست پس از مقاوتی ۵۱ دقیقه ای، در نهایت مزد بازی خوب خود را بگیرد و به پیروزی برسد. درست است که تیم FTM صعود خود را از روز قبل قطعی کرده بود اما آن ها باید این بازی خود را هم برنده می شدند، زیرا ممکن بود در مرحله بعد با حریف ترسناک تری روبرو شوند. در نهایت این nongrata بود که توانست با بازی بی نقص و خارق العاده خود با هیروی Clockwerk، کمک شایانی به تیم خود برای پیروزی در این بازی بکند و باعث شود که در مرحله بعد با تیم Mineski روبرو نشوند. به این ترتیب آن ها موفق شدند با نتیجه ۲-۱ به پیروزی برسند.

گروه ۱: Team Liquid VS Minesk

Liquid تنها تیم بدون شکست در مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL بود و آن ها با قدرت هرچه تمام یکی پس از دیگری رقبایشان را از پیش‏‌رو بر داشتند. در بازی اول تیم Mineski کمی خطرناک ظاهر شد اما به مانند همیشه تیم Liquid اجازه پیشروی به آن ها نداد و موفق شدند به پیروزی برسند. در مسابقه دوم، تیم Liquid شروع به قتل عام پادشان منطقه جنوب شرق آسیا کرد. بطوریکه آن ها موفق شدند تا دقیقه هفت بازی با نتیجه ۷-۰ و تا دقیقه ۱۵ با نتیجه عجیب ۲۱-۳ از حریف جلو بیفتند. سرانجام در دقیقه ۲۰ بازی به اتمام رسید و Liquid موفق شد با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برسد و  بدون شکست به کار خود در مرجله گروهی پایان دهد.

گروه ۱: PSG.LGD VS compLexity Gaming

تیم compLexity Gaming با قبول شکست مقابل تیم Liquid و حذف از مسابقات در روز قبل، همچنان با روحیه جنگندکی پا به این دیدار گذاشت. تیم LGD هم با بازی های خوبی که در این مسابقات از خود به نمایش گذاشته بود، توانسته بود در رتبه دوم جدول گروه خود جای بگیرد. بازی اول را چینی ها موفق شدند پس از گذشت ۳۴ دقیقه با نتیجه خیره کننده ۵۵-۲۱ به پیروزی برسند. در بازی دوم تیم compLexity Gaming می خواست اتفاقات بازی پیش را فراموش کند اما باز هم موفق به انجام کار خاصی نشد و این تیم LGD بود که توانست خیلی سریع بازی را در دست بگیرد و در آخر هم با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برسد.

گروه ۲: Newbee VS OG

چینی ها که از حذف زود هنگام خود در مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL در بهت و حیرت بودند، نمی خواستند به این راحتی بازی را به حریف خود واگذار کنند و در نهایت هم موفق شدند یقه OG را در روز پایانی بگیرند. تیم OG موفق شد به آسانی بازی اول را برنده شود. دو بازی بعد روند متفاوتی را برای آن ها در پیش داشت و همانند بازی قبل خود مقابل Navi، این بازی را هم با شکست پشت سر گذاشتند. در نهایت هم پیروزی ۲-۱ Newbee کمکی به آن ها نکرد و از دور مسابقات کنار رفتند.

گروه ۲: Navi VS Pain Gaming

تیم Navi عملکرد پرنوسانی را در مرحله گروهی مسابقات EPICENTER XL از خود به نمایش گذاشت. آن ها در مقابل Virtus و تیم Secret طرفداران خود را هیجان زده کردند و باعث امیدواریشان شدند اما آن ها نتوانستند این روند را در مقابل حریف برزیلی ادامه دهند و با بازی ضعیف با نتیجه ۲-۰ شکست خوردند و در انتهای جدول گروه خود قرار گرفتند.

گروه ۲: Virtus.pro VS Team Secret

شاید گل سر سبد بازی ها در روز پایانی، دیدار این دو تیم بود. قدرت فارمینگ و توانایی RAMZES666 در سطح دیگری قرار دارد و او را به راحتی در صدر Networth بازی قرار می دهد. با بازی دیدنی او با هیروی Slark، روس ها موفق شدند تنها در ۲۳ دقیقه گیم اول را به پیروزی برسند. بازی دوم تا حدودی برابر پیش رفت اما در آخر باز هم این Virtus بود که توانست با کنترل بازی و کشتن Roshan، برنده این دیدار و در مجموع با نتیجه ۲-۰ برنده این سری شود.

ادامه بازی ها در مرحله حذفی از ساعت ۱۴:۰۰ امروز به وقت ایران، با بازی دو تیم Pain Gaming و FTM آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر