آخرین اخبار

مرحله گروهی مسابقات MDL Changsha با صدرنشینی دو تیم Secret و ViCi، به پایان رسید

img
اردیبهشت
۲۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

با به پایان رسیدن مرحله گروهی مسابقات MDL Changsha دو تیم Secret و ViCi به صورت مستقیم به مرحله نیمه نهایی براکت بالا صعود کردند.

در ادامه مرحله گروهی مسابقات MDL Changsha بازی Dota 2، تیم Secret در گروه A به روند فوق العاده خود ادامه داد و در برابر دو تیم Invictus Gaming و iG Vitality به پیروزی دست یافت و جایگاه خود را در صدر جدول گروه خود محکم کرد. اما دو تیم چینی باید مسابقات را در مرحله بعدی از براکت پایین دنبال کنند.

تیم OG پیشرفت خوبی نسب به روز اول داشت و توانست هر دو بازی خود را ببرد. پیروزی آنها در برابر Mineski باعث شد که این تیم آسیایی نتواند در رتبه اول قرار بگیرد ولی دو تیم در براکت بالا قرار گرفتند.

و اما تیم Infamous، تنها نماینده آمریکای جنوبی در این دوره، اصلا نتیجه خوبی در مرحله گروهی مسابقات MDL Changsha نگرفت و بدون کسب حتی یک پیروزی حذف شد و یکی از آخرین فرصت ها برای دریافت DPC را از دست داد.

در گروه B تیم Vici Gaming در یک بازی استثنایی توانست تیم قدرتمند PSG.LGD را شکست دهد و به شگفتی ساز گروه تبدیل شود. تیم Vici با این پیروزی صدرنشین گروه B شد و تنها تیم چینی در براکت بالای این دوره از مسابقات خواهد بود. اما تیم PSG.LGD بعد از این بازی هم عملکرد رضایت بخشی نداشت و از سه بازی امروز خود فقط یک بازی را برد و به این ترتیب به براکت پایین سقوط کرد.

تیم VGJ.Storm هم با کسب دو تساوی و یک برد در رتبه دوم قرار گرفت و به براکت بالا صعود کرد. در رتبه بعدی تیم TNC قرار دارد که با کسب چهار تساوی از پنج بازی توانست در رتبه سوم جای بگیرد.

و اما تنها تیم روسی زبان این مسابقات یعنی Vega Squadron هم مشابه Infamous عملکردی ضعیف داشت و بدون کسب پیروزی از دور مسابقات حذف شد.

مرحله حذفی امروز شروع خواهد شد. راند اول مسابقات در براکت پایین به صورت تک مپ خواهد بود و بقیه به صورت Bo3 ( سه مپ ) خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر