آخرین اخبار

مرحله گروهی مسابقات Summit 8 : حذف دو تیم LGD و Sacred

img
آذر
۲۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۶ آذر ۱۳۹۶

در پایان مرحله گروهی مسابقات Summit 8 ، دو تیم LGD و Sacred بدون کسب حتی یک پیروزی از دور مسابقات حذف شدند.

با به پایان رسیدن مرحله گروهی مسابقات Summit 8  در رشته Dota 2 ، آخرین تورنمنت Pro Circuit در سال ۲۰۱۷ دیدیم که تیم LGD به شکلی تعجب‌آور و بدون کسب حتی یک پیروزی از دور مسابقات حذف شد و در گروه A نیز تیم Sacred با وضعیت مشابهی زمین مسابقه را ترک کرد. هر دو تیم عملکرد بسیار ضعیفی داشتند. آنها در بازی با رقیبان خود حتی به پیروزی نزدیک هم نشدند و تقریبا تمامی مسابقات آنان یک‌طرفه بود. شاید این هشدار خوبی برای دو تیم باشد که برای سال آینده انتخاب‌های خود را سبک و سنگین کنند و تغییرات احتمالی ترکیب خود را در نظر بگیرند.

اما از طرف دیگر، باخت تیم LGD فرصت دیگری برای تیم compLexity به ارمغان آورد. این تیم میکس آمریکایی-اروپایی هم عملکرد چندان راضی‌کننده‌ای نداشت اما حالا شانس بیشتری برای صعود از طریق مرحله WildCard و دریافت امتیاز بیشتر دارد.

گروه C بیشتر محل یکه‌تازی تیم fnatic بود که بعد از شکست دادن LGD توانست از سد تیم Optic هم عبور کند و با قدرت به مرحله بعد برود. Optic در ادامه مسابقات به مصاف تیم هم‌کشوری خود یعنی compLexity خواهد رفت که با میزان نزاع و رقابت شدید بین دو تیم می‌توان پیش‌بینی کرد که بازی جذابی خواهد شد.

در گروه A هم OG با شکست دادن Sacred شروع خوبی داشت اما طولی نکشید که غول‌های Virtus.pro به لطف یک نمایش استثنایی از No[O]ne آنها را با یک شکست سخت متوقف کردند و به مرحله WildCard فرستادند.

مرحله WildCard از ۱۶ دسامبر شروع شده و همان روز نتایج آن و تیم‌های صعودکننده مشخص خواهند شد. فقط یک تیم قادر خواهد بود از این مرحله صعود کند. در مرحله WildCard تیم OG به مصاف EG و تیم Optic به مصاف compLexity خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر