آخرین اخبار

مسابقات انتخابی اینترنشنال در آمریکا دچار مشکل شد و به تعویق افتاد

img
خرداد
۲۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

یکی از آپدیت های آخیر بازی دوتا ۲ باعث شد سیستمی که مسابقات رسمی را در بازی ثبت می کرد دچار مشکل شود و نتیجه و نام تیم های شرکت کننده در مسابقات انتخابی اینترنشنال در آمریکا را دچار تداخل کند.

بعد از آپدینی که چند روز پیش منتشر شده بود، ادمین ها و مسئولین بازی یک باگ دیگر هم در کریپ Wildwing Ripper پیدا کردند و در نتیجه آن، استفاده از توانایی Tornado (گردباد) این کریپ را تا اطلاع ثانوی ممنوع کردند. اما از طرف دیگر مسابقات انتخابی اینترنشنال در آمریکا هم به دلیل مشکل در سامانه Game Coordinator شروع نمی شوند یا نتیجه آنها ثبت نمی شود.

شرکت برگزار کننده مسابقات انتخابی یعنی FACEIT از طریق Milos “Mikey” Nedeljkovic، یکی از ادمین های مسابقات در بیانیه ای اعلام کرد که مسابقات انتخابی اینترنشنال در آمریکا به مدت یک روز عقب خواهد افتاد و به ۱۵ ژوئن موکول خواهد شد.

همچنین، شرکت FACEIT اطلاعاتی درباره نحوه کارکرد کلاینت خود با بازی Dota 2 منتشر کرد. آنها اعلام کردند که کلاینت FACEIT وابسته به سیستم Game Coordinator بازی است و از طریق بات های خودکار اطلاعات مسابقات میان دو طرف رد و بدل می شود. این آپدیت باعث شد که عملکرد این بات های خودکار دچار مشکل شود و تبادل اطلاعات میان کلاینت و بازی قطع شود.

FACEIT در ادامه گفت «ما فکر نمی کردیم که این پچ، مسابقات را تا این حد دچار مشکل کند. ولی حتی کوچک ترین عیب در Game Coordinator می تواند منجر به باعث ایجاد وقفه در کل مسابقات شود و این دقیقا اتفاقی بود که در مسابقه اول افتاد. مسابقات ثبت شده بازیکنان اشتباهی را لیست می کرد و بازیکنان نمی توانستند به سرور متصل شوند یا سیستم گاهی اوقات به اشتباه فکر می کرد بازیکنان AFK هستند و آنها را از سرور بیرون می انداخت.»

بنابراین، FACEIT تصمیم گرفت که مسابقات را یک روز به تعویق بیاندازد. تمامی مسابقات تکرار خواهند شد و این یعنی تیم هایی که در مسابقات خود به پیروزی رسیدند باید دوباره ریسک حذف شدن را به جان بخرند. احتمالا FACEIT مجبور خواهد شد مسابقات انتخابی دوم هم یک روز به تعویق بیاندازد تا تداخلی با دوره اول نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر