آخرین اخبار

مسابقات دوتا۲ Maincast Autumn Brawl با قهرمانی تیم Virtus.pro به پایان رسید

img
مهر
۲۳

تیم Virtus.pro موفق شد در فینال مسابقات دوتا۲ Maincast Autumn Brawl تیم No Pangolier را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

تیم Virtus.pro با قهرمانی در مسابقات دوتا۲ Maincast Autumn Brawl توانست شروع بسیار خوبی در فصل جدید بازی Dota2 داشته باشد. آن ها همانند فصل گذشته و قبل از رویداد اینترنشنال، باز هم نشان دادند دست از تلاش بر نمی دارند و کماکان مدعی شماره یک مسابقات می باشند.

به هر حال، کسب مقام قهرمانی Vp، بزرگترین خبر این رویداد نبود. حتی این خبر در رده دوم مهمترین ها هم قرار نمی گرفت. البته، بزرگترین و مهم ترین خبر حضور مجدد Dendi در رقابت های Dota2 و قرار گرفتن او در برابر تیم سابق خود یعنی Navi بود. درست است که او به عنوان یار جایگزین در تیم Secret بازی کرد و مقابل Navi هم شکست خورد، اما باز هم توانستیم که یک بازی نمادین را مشاهده کنیم.

تیم No Pangolier توانسته بود با ارائه عملکردی بی نظیر، بدون شکست در صدر گروه خود قرار بگیرد. میکس جدید بازیکنان منطقه CIS توانست، با عبور از سد تیم های Espada و Gambit بگذرد و در ادامه هم تیم Navi را با نتیجه ۲-۱ شکست داد و راهی فینال شد. این در حالی بود که از آن سو هم تیم Vp بطور مستقیم به مسابقات دوتا۲ Maincast Autumn Brawl دعوت شده و کار خود را در دور دوم آغاز کرده بود. آن ها توانستند Team Spirit را در بازی اول شکست دهند و در بازی دوم خود هم با نتیجه ۲-۱ از سد تیم NiP عبور کنند.

در دیدار اول فینال، No Pangolier توانست از لحاظ پولی از حریف خود پیش بیفتد، اما در دقیقه ۷۰، آن ها پیروزی را با شکست عوض کردند. در بازی دوم هم شاهد یک نبرد خوب بودیم و مشخص نبود که کدام تیم به برتری می رسد، تا اینکه سرانجام تیم Vp توانست در دقیقه ۵۰، پیروز میدان شود. بر خلاف دو بازی قبل، در بازی سوم شاهد یک مسابقه کاملا یک طرفه از جانب Vp بودیم، بطوریکه آن ها توانستند در کمتر از ۲۱ دقیقه حریف خود را درهم بکوبند و برنده جایزه ۵۰،۰۰۰ دلاری تیم اول بشوند.

تیم Vp در هفته آینده باید در اولین تورنمنت لن خود در فصل جدید یعنی ESL One Hamburg 2018 شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر