آخرین اخبار

مسابقات مقدماتی WESG : شروع بازی های آنلاین از دوشنبه

img
مهر
۰۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۴ مهر ۱۳۹۶

مسابقات مقدماتی WESG که به صورت آنلاین برگزار می شود، در نواحی اروپا و CIS از روز دوشنبه شروع خواهدشد. برای این تورنمنت جایزه ی ۹۲,۵۰۰ در نظر گرفته شده است.

مسابقات مقدماتی WESG طی ماه آینده در سراسر اروپا برگزار خواهند شد و تیم‌های برنده در مسابقات WESG Finals در نواحی اروپا و CIS که از ۲۲ تا ۲۶ نوامبر در بارسلونا برگزار خواهد، شرکت می‌کنند.
علاوه بر مبلغ کلی ۹۲,۵۰۰ دلار جایزه، مسابقات برگزار شده در اسپانیا ۱۲ تیم شرکت‌کننده در WESG 2017 را مشخص خواهند کرد. WESG 2017 یک مسابقه ۱٫۵ میلیون دلاری است که در ماه مارس در چین برگزار خواهد شد. تمامی اعضای تیم‌های شرکت‌کننده باید از یک کشور باشند و این باعث می‌شود تیم‌هایی بین‌المللی نظیر FaZe یا Liquid قادر به شرکت در این مسابقات نباشند.

اولین دوره مسابقات انتخابی که در اوکراین برگزار خواهد شد توجه زیادی را به خود جلب کرده. تا جایی که کاپیتان تیم Natus Vincere یعنی Zeus به همراه S1mple و لیدر تیم HellRaisers یعنی ANGE1 یک تیم برای شرکت در این مسابقات تشکیل داده‌اند.
تیم‌ها می‌توانند از طریق لینک‌های زیر در مسابقات منطقه‌ای مربوط به کشور خود شرکت کنند. تمام مسابقات مقدماتی غیر از مسابقات مقدماتی کشورهای روسیه، لیبی و بنلوکس توسط Starladder برگزار خواهند شد و جزئیات شرکت در مسابقات بعدا توسط این پلتفرم منتشر می‌شود.

 

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر