آخرین اخبار

مسابقات میجور کوالالامپور بازی Dota2 با قهرمانی تیم Virtus.pro به پایان رسید

img
آبان
۲۹

تیم Virtus.pro موفق شد در فینال مسابقات میجور کوالالامپور تیم Secret را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و اولین قهرمانی میجور خود در فصل جدید را جشن بگیرد.

دیدار پایانی مسابقات میجور کوالالامپور ، اولین میجور فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ بازی Dota2 در حالی به اتمام رسید که در طی آن، تیم Virtus.pro توانست در یک سری پنج گیمه که کاملا حماسی و درگیرانه هم بود، تیم Secret را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و به اولین قهرمانی میجور فصل خود دست پیدا کند.

صعود دو تیم Secret و Virtus.pro به دیدار پایانی باعث شده بود تا طرفداران بازی دوتا۲ بیش از پیش دچار هیجان شوند. همین امر بر عملکرد بازیکنان هم تأثیر گذاشته بود، بطوریکه سبب شد در مسابقه پنجم نمایشی هیجان انگیز با ارائه عملکردی درخشان را از دو تیم ببینیم.

این تیم Virtus.pro بود که توانست بازی اول را برنده شود. آن ها توانستند پس از گذشت حدود بیست دقیقه، بازی را در اختیار کامل بگیرند و در نهایت در دقیقه ۳۵ کار حریف خود را تمام کنند. در مسابقه دوم، ابتدا این تیم Secret بود که کمی بازی را بهتر شروع کرد. در اواسط بازی بود که باز هم روس ها توانستند بر حریف خود فشار بیشتری وارد کنند. در این لحظات، تیم Secret شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشت، بطوریکه چیزی حدود ده دقیقه بازی در اختیار Virtus بود. در ادامه، باز هم یاران Puppey توانستند بازی را تحت کنترل خود بگیرند و رفته رفته در زمین پیشروی کنند و در آخر هم به لطف بازی درخشان YapzOr با هیروی Weaver، توانستند پیروز شوند.

بازی سوم هم بسیار شبیه به بازی دوم بود. تیم Secret بازی را بهتر شروع کرد و سپس از آن را از دست داد، اما در ادامه به دلیل هماهنگی بهتر و بازی خوب MidOne با هیروی Zeus، توانست آن را بدست آورد و در نهایت هم به پیروزی رسید. اما در بازی چهارم، تیم Virtus.pro توانست با ارائه عملکردی قدرتمندانه، هر آنچه که می خواست را اجرا کند و در آخر هم به زیبایی نتیجه مسابقه را ۲-۲ کرد تا کار به بازی آخر کشیده شود.

در بازی پنجم و آخر مسابقات میجور کوالالامپور ، دو تیم از اوایل تا اواسط بازی شانه به شانه‎ی هم پیش می رفتند تا اینکه تیم Virtus.pro توانست کم کم بر بازی مسلط شود. آن ها توانستند با قوی کردن هیروی Terrorblade به کمک بازی خوب هیروی Magnus، شکست سنگینی را به حریف خود تحمیل کنند و در نهایت به مقام قهرمانی برسند.

با این پیروزی، تیم Virtus.pro توانست برای پنجمین بار قهرمان رقابت های میجور شود و شروع قدرتمندانه ای را در فصل جدید داشته باشد. آن ها علاوه بر کسب جایزه ۳۵۰ هزار دلاری تیم قهرمان، توانستند ۴،۹۵۰ امتیاز DPC را در راه دریافت دعوت مستقیم به رویداد TI9 بدست آورند.

تیم Vp قهرمان میجور کوالالامپور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر