آخرین اخبار

مسابقات میجور EPICENTER XL بازی دوتا۲ پذیرای تمام تیم ها خواهد بود

img
بهمن
۲۱
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۱ بهمن ۱۳۹۶

به مناسبت برگزاری اولین مسابقات میجور EPICENTER XL دوتا ۲ در مسکو، شرکت برگزار کننده دست به اقدامات بسیار جالب و متفاوتی زده است.

اولین مطلب مهم برای برگزاری مسابقات میجور EPICENTER XL این بود که شرکت برگزار کننده خبر از برگزاری یک مسابقه گزارشگری داد که در آن تمام گزارشگران از همه جای دنیا می توانستند در آن شرکت کنند. این حرکت در نوع خود و در تاریخ بازی دوتا ۲ و حتی ورزش های الکترونیکی کم نظیر است.

اما EPICENTER باز هم طرفداران بازی را سورپرایز کرد. آنها تصمیم به برگزاری بزرگترین مسابقه انتخابی در تاریخ میجورهای دوتا ۲ زدند و با معرفی Madness Qualifier گام جدیدی در برگزاری مسابقات دوتا ۲ برداشتند. این مسابقات برای تمامی تیم ها از هر ناحیه و هر سطحی آزاد است و تا ۲۵۶ تیم می توانند در آن شرکت کنند. تمامی بازی ها به صورت تک مپ برگزار می شوند و تیم اول به مسابقات میجور راه خواهد یافت. مسابقات از ۲۴ مارس آغاز می شوند و تیم ها از همین حالا می توانند برای ثبت نام از طریق سایت مربوطه اقدام کنند.

قهرمان این رویداد مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار جایزه دریافت خواهد کرد و همچنین ۱۵۰۰ امتیاز در جدول مسابقات اینترنشنال ۸ کسب می کند.

تاکنون قهرمان پیشین مسابقات اینترنشنال یعنی Liquid و بهترین تیم روسی زبان یعنی Virtus.pro به این مسابقات دعوت شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر