آخرین اخبار

مسابقات کانتر استرایک قهرمانی آسیا با پیروزی تیم Natus Vincere به پایان رسید

img
خرداد
۲۹
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

تیم Natus Vincere موفق شد در فینال مسابقات کانتر استرایک قهرمانی آسیا تیم Virtus.pro را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و عنوان نخست این رقابت ها را بدست آورد.

در ساعات اولیه ی روز گذشته، دیدار نهایی مسابقات کانتر استرایک قهرمانی آسیا برگزار شد که در طی آن، تیم Natus Vincere موفق شد با شکست تیم Virtus.pro به دومین قهرمانی متوالی خود در شهر شانگهای چین دست پیدا کند.

دیدار نهایی مسابقات کانتر استرایک قهرمانی آسیا که بسیار سریع و مختصر هم بود، با مپ Dust 2 آغاز شد. لهستانی ها نشان دادند که بی جهت این مپ را انتخاب نکردند و توانستند در همان نیمه اول بازی با نتیجه ۱۲-۳ پیش بیفتند و کار تیم Navi را تمام کنند. Virtus.pro نیمه دوم را هم با قدرت شروع کرد و اجازه هیچگونه خودنمایی را به حریف خود نداد و در نهایت هم با نتیجه ۱۶-۳ پیروز این دیدار شد. byali بازیکن این تیم با ریتینگ فوق العاده ۱٫۸۷ ستاره این دیدار بود.

با شروع بازی دوم در مپ Nuke، تیم Navi به همان تیمی تبدیل شد که در مرحله گروهی یکی پس از دیگری رقبا را از پیش‎رو بر می داشت. آن ها توانسته بودند دو بار تیم EnVyUs را با نتیجه مشابه ۲-۰ و یک بار هم تیم NiP را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند و راهی دیدار پایانی شوند.

آن ها این بازی را با انسجام شروع کردند و توانستند دقیقا همان بلایی را که در بازی اول سرشان آمد را اینبار برسر حریف خود بیاورند. Zeus بازیکن ۳۰ ساله این تیم موفق شد با یک کلاچ دیدنی ۱vs3 پستول راند را برای تیم خود به ارمغان بیاورد و در ادامه با استفاده از وضعیت خوب اقتصادی با نتیجه ۵-۰ از حریف پیش بیفتند.

بعد از آن بود که Virtus باز هم به کمک چهار کیلی که byali گرفت، توانست اولین امتیاز خود را بگیرد و به جدول برگردد. آن ها که روحیه خوبی گرفته بودند توانستند باز هم و اینبار با کمک سه کیل pasha، دومین راند را هم مال خود کنند. به هر حال تیم Navi در ادامه توانست ترمز Vp را بکشد و فقط یک راند دیگر را به آن ها واگذار کرد. به این ترتیب نیمه اول با نتیجه ۱۲-۳ به سود اوکراینی ها به پایان یافت. آن ها توانستند برتزی خود را در نیمه دوم هم حفظ کنند و در آخر با نتیجه ۱۶-۴ به پیروزی برسند.

مپ Train با حرکت انفجاری و چهار کیلی که NEO گرفت آغاز شد. Vp توانست خیلی زود و با استفاده از پیستول راند ۳-۰ از حریف پیشی بگیرد، اما خوشحالی آن ها خیلی دوام نداشت و تیم Navi توانست به کمک سه کیلی که باز هم Zeus گرفت به بازی برگردد. همین اتفاق باعث شد که در ادامه اوکراینی ها کنترل بازی را دست بگیرند و بدون توقف ۱۲ راند متوالی را مال خود کنند. Vp با بردن پیستول راند دوم آخرین تلاش خود را برای ماندن در بازی انجام داد، اما باز هم Zeus به کمک یاران خودش آمد و تیم خود را به پیروزی رساند.

تیم Navi با این قهرمانی توانست مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلاری تیم اول این مسابقات را کسب کند. همچنین s1mple به عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) این رقابت ها انتخاب شد.

مسابقات کانتر استرایک قهرمانی آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر