آخرین اخبار

مسابقات کانتر استرایک ESL Cologne با قهرمانی تیم Navi به پایان رسید

img
تیر
۱۸

زرد پوشان Na`Vi در شبب گذشته موفق شدند با درخشش s1mple، تیم آلمانی BIG را در کشور خود با نتیجه ۳-۱ شکست داده و به مقام قهرمانی مسابقات کانتر استرایک ESL Cologne دست یابند.

تیم Na`Vi طی ماه های گذشته شرایط بسیار سختی را نجربه کرده بود. نتایج بسیار ضعیف در کنار عملکرد فردی نه چندان جالب، آن ها را تا جایی پیش برد که شایعاتی مبنی بر منحل شدن تیم هم به گوش می رسید. اما آنها در مسابقات کانتر استرایک ESL Cologne بالاخره همه مشکلات را پشت سر گذاشتند و ثابت کردند که هنوز هم تیمی قوی و در حد قهرمانی هستند.

دیدار پایانی مسابقات کانتر استرایک ESL Cologne بین دو تیم در مپ Overpass شروع شد که انتخاب Na`Vi بود. بازی در نیمه اول بسیار نزدیک بود و زرد پوشان توانستند با اختلاف اندکی نیمه اول را در سمت تروریست مال خود کنند. ولی در سمت کانتری تیم BIG با یک دفاع بسیار سخت روبرو شد و نتوانست بیشتر از سه راند بگیرد. در نهایت گیم اول با نتیجه ۱۶-۱۰ به اتمام رسید.

گیم دوم در مپ Dust 2 بود. Na`Vi در نسخه قبلی این مپ همیشه تیمی ترسناک بود ولی در نسخه جدید مپ آنقدر حرفی برای گفتن نداشت و در سه ماه گذشته تمام بازی های خود در این مپ را باخته بود. اما این بار در برابر BIG، زردپوشان شروع بهتری داشتند و بازی را تا ۶-۳ پیش بردند، ولی تیم BIG توانست با یک پیروزی در راند اکو شوکی به تیم Na`Vi وارد کند و نیمه اول را با نتیجه ۸-۷ تمام کنند. تیم BIG در نیمه دوم توانست راند پیستول را ببرد ولی در ادامه باز هم به دردسر افتاد و اصلا وضع پولی مناسبی نداشت. در اینجا بود که nex با یک ایس استثنایی بازی را دوباره به سمت تیم خود برگرداند و به این ترتیب BIG توانست راندهای بعدی را هم برنده شود.

مسابقات کانتر استرایک ESL Cologne

تیم BIG در گیم بعدی که در مپ Train بود هم شروع خوبی داشت و چهار راند اول را از آن خود کرد. اما Na`Vi توانست دوباره کنترل بازی را در دست بگیرد و راندهای خوبی را در سمت تروری برنده شود. در نهایت نیمه اول با نتیجه ۸-۷ به سود BIG پایان یافت که برای مپ کانتری Train نتیجه زیاد جالبی نیست و در نیمه دوم، همین امر هم ثابت شد. تیم BIG در سمت تروری نتوانست بیشتر از دو راند بگیرد و به این ترتیب گیم سوم هم با نتیجه ۱۶-۱۰ به سود Na`Vi پایان یافت.

مپ بعدی که Inferno بود سرنوشت این مسابقه را مشخص کرد. کشمکش در نیمه اول بازی بسیار بالا بود و BIG موفق شد یک بازگشت کوچک در نیمه اول داشته باشد و شش راند پشت سر هم بگیرد. اما درخشش s1mple و Zeus باعث شد نیمه اول با نتیجه ۱۶-۸ به سود Na`Vi تمام شود. در سمت تروری تیم Na`Vi ناگهان به خود آمد و با سبک بازی مخصوص Zeus و بیدار شدن s1mple به تیم حریف اجازه بردن بیش از ۱ راند را ندادند و به این ترتیب مپ Inferno هم با نتیجه ۱۶-۸ پایان یافت و Na`Vi جام را بالای سر برد.

Na`Vi با قهرمانی در این تورنمنت ۱۲۵,۰۰۰ دلار را به عنوان جایزه دریافت کرد و S1mple هم به عنوان بهترین بازیکن (MVP) این دوره از رقابت ها انتخاب شد.

مسابقات کانتر استرایک ESL Cologne

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر