آخرین اخبار

مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 با قهرمانی تیم FaZe به پایان رسید

img
آبان
۰۷

تیم FaZe موفق شد در فینال مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 مسکو، تیم Navi را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

شب گذشته دیدار پایانی مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 مسکو برگزار شد که در طی آن، تیم قدرتمند FaZe موفق شد تیم Navi را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

مسابقه فینال epicenter 2018 csgo

دیدار پایانی مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 بصورت Bo3 و با انتخاب مپ Mirage توسط تیم FaZe آغاز شد. در اوایل بازی، تیم Navi عملکرد بهتری را از خود نشان داد و توانست دو راند ابتدایی را برنده شود. در ادامه، FaZe با یک بازی سریع در سمت تروریست موفق شد حریف را با مشکل جدی مواجه کند و هشت راند متوالی را بگیرد. در آخر هم Zeus و یارانش توانستند سه راند دیگر را بگیرند و نیمه اول را با نتیجه ۵-۱۰ به پایان بردند.

با شروع نیمه دوم، این تیم FaZe بود که بهتر کار کرد و توانست با بردن پیستول راند، نتیجه بازی را به ۱۲-۵ تغییر دهد. در اواسط این نیمه بود که اوکراینی ها سرانجام توانستند بازی را کنترل کنند و در راندهای خرید، عمکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارند. آن ها حتی توانستند اختلاف را تا سه امتیاز هم کاهش دهند، اما با مصاف تک به تکی که rain و چهار کیلی که olofmeister توانست در ادامه بگیرد، این FaZe بود که به امتیاز ۱۴ رسید. در ادامه Navi موفق شد دو راند دیگر را هم برنده شود، اما FaZe با ذخیره سازی پول خود در این دو راند، موفق شد راندهای پایانی را مال خود کند و در آخر این بازی را با نتیجه ۱۶-۱۲ پیروز شود.

قهرمانی تیم FaZe در epicenter 2018

بازی دوم به انتخاب تیم Navi در مپ Dust2 انجام شد. در این دیدار که یک بازی کاملا یکطرفه هم بود، تیم FaZe به قدرت نمایی خود ادامه داد و خیلی سریع توانست با بازی درخشان olofmeister و NiKo، با نتیجه ۵-۰ از حریف پیش بیفتد. در ادامه Navi فقط توانست سه راند بگیرد و هر لحظه دیگری که آن ها به گرفتن امتیاز نزدیک می شدند، دو بازیکن سوئدی و بوسنیایی تیم FaZe مانع می شدند. در نیمه دوم هم اتفاق خاصی نیفتاد و تیم FaZe موفق شد با اقتدار، ضمن بردن این بازی با نتیجه ۱۶-۳، به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست پیدا کند.

در پایان، نیکولا “NiKo” کواچ از تیم FaZe موفق شد عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) این رقابت ها را بدست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر