آخرین اخبار

مسابقات کانتر استریک EPICENTER سال ۲۰۱۸، در شهر مسکو برگزار خواهد شد

img
مرداد
۲۵
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

مسئولان EPICENTER، از برگزاری مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 در شهر مسکو و با جایزه ای ۳۰۰،۰۰۰ دلاری خبر دادند.

Epic Esports Events اعلام کرد که دور جدید مسابقات کانتر استریک EPICENTER در سال ۲۰۱۸ را در شهر مسکو برگزار خواهد کرد. مرحله گروهی این مسابقات برای تاریخ ۲۲ الی ۲۵ ماه اکتبر برنامه ریزی شده است. همچنین مرحله حذفی نیز از تاریخ ۲۷ تا ۲۸ اکتبر در استادیوم هاکی، پارک افسانه های یخ برگزار خواهد شد.

ده تیم در مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 برای حایزه ای ۳۰۰،۰۰۰ دلاری به رقابت خواهد پرداخت. پنج تیم، بصورت مستقیم به این روی رویداد دعوت خواهند شد و چهار تیم دیگر نیز باید در مسابقات انتخابی منطقه ای در اروپا، کشورهای مشترک المنافع، آمریکا و آسیا برای راه یافتن به مرحله اصلی، شرکت کنند. همچنین تیمی که تا تاریخ ۱۹ اکتبر دارای بالاترین رنکینگ در سایت HLTV باشد هم بطور مستقیم به این مسابقات دعوت خواهد شد.

EPICENTER 2018 معرفی شد

تمامی مسابقات انتخابی منطقه ای توسط پلت فرم FACEIT میزبانی خواهند شد. مسابقات اروپا از تاریخ ۱۹ آگوست و مقدماتی آمریکا از تاریخ ۲۱ اوت آغاز خواهند شد. ثبت نام برای این مناطق از هم اکنون شروع شده است و علاقه مندان می توانند از طریق لینک صفحه FACEIT EPICENTER، برای ثبت نام اقدام کنند.

مسابقات انتخابی کشورهای مستقل مشترک المنافع در تاریخ ۲۴ سپتامبر آغاز خواهد شد و در حال حاضر هیچ تاریخی برای برگزاری مسابقات انتخابی آسیا در نظر گرفته نشده است.

لازم به ذکر است که تیم SK Gaming توانسته بود در دیدار نهایی سال گذشته، تیم Virtus.pro را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و قهرمان این مسابقات در سال ۲۰۱۷ لقب بگیرد.

اپراتور تلفن همراه روسیه یوتا، اسپانسر اصلی این دوره از مسابقات می باشد و برند نوشیدنی انرژی زا Black Monster نیز به عنوان دیگر شریک رسمی، فعالیت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر