آخرین اخبار

مسابقات کانتر استریک ESL One New York با قهرمانی تیم mousesports به پایان رسید

img
مهر
۰۹

تیم mousesports موفق شد در فینال مسابقات کانتر استریک ESL One New York تیم Liquid را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

با حاضر بودن تعداد زیادی از تیم های بزرگ در مسابقات کانتر استریک ESL One New York در سال ۲۰۱۸، صعود دو تیم mousesports و Liquid به دیدار پایانی شگفت آورد بود. دو تیم قدرتمند Navi و FaZe قبل از شروع مرحله حذفی، در همان بازی های گروهی از دور مسابقات کنار رفتند، تا بهترین فرصت برای تیم های دیگر شکل بگیرد.

تیم Liquid که به نوعی میزبان مسابقات کانتر استریک ESL One New York هم محسوب می شد، توانست با شکست تیم Gambit به دیدار پایانی برسد. از سوی دیگر، تیم mousesports هم با شکست دیگر تیم آمریکایی و شگفتی ساز این دوره یعنی NRG، به فینال صعود کرد.

مسابقه فینال با انتخاب مپ Cache توسط تیم Liquid انجام شد. آن ها بعد از اینکه پیستول راند را واگذار کردند، توانستند به کمک Twistzz به بازی برگردند و شش راند متوالی را بگیرند. اما این کافی نبود و در نهایت نیمه اول با نتیجه ۸-۷ به سود mousesports به پایان رسید. نیمه دوم هم با درخشش Twistzz ادامه پیدا کرد و او توانست در راند اول، با چهار کیلی که گرفت، تیم خود را پیش اندازد. در ادامه، باز هم Liquid کنترل بازی را از دست داد و با نتیجه ۱۶-۱۲ مپ اول را واگذار کرد.

بازی دوم درحالی در مپ Nuke انجام شد که Liquid توانست با حمایت طرفداران حاضر در سالن، انتقام سختی از حریف بگیرد. آن ها پس از بردن پیستول راند، توانستند به کمک nitr0، نیمه اول را با نتیجه خوب ۱۱-۴ به پایان برسانند. نیمه دوم به مراتب سخت تر از نیمه اول برای mousesports سپری شد و آن ها نتوانستند کار خاصی را انجام دهند تا بازی با نتیجه ۱۶-۷ به سود Liquid تمام شود.

نکته مثبت مپ Inferno برای لیکویئد، بردن پیستول راند در سمت تروریست بود که توانستند با استفاده از آن به موقعیت مالی خوبی دست پیدا کنند. همین امر باعث شد تا بتوانند در راندهای باقی مانده عملکرد بهتری را داشته باشند. بطوریکه آن ها توانستند نیمه اول را با نتیجه ۹-۶ تمام کنند. با شروع نیمه دوم، mousesports توانست پیستول راند را بگیرد، اما خیلی زود راند بعد را در برابر force buy حریف واگذار کرد تا امیدهایش بیش از پیش کاهش یابد. در نهایت این مپ هم با برتری میزبان و نتیجه ۱۶-۱۰ به پایان رسید.

mousesports قهرمان مسابقات esl one نیویورک 2018

مپ Dust 2 هم با برتری Liquid آغاز شد. آن ها توانستند پیستول راند اول را برنده شوند و در ادامه، دو راند دیگر بگیرند. اما mousesports خیلی زود توانست خودی نشان دهد و دو راند بعد را مال خود کند. در ادامه باز هم شاهد برتری Liquid بودیم تا اینکه نیمه اول با نتیجه ۱۱-۴ به پایان رسید. آن ها حتی توانستند پیستول راند دوم را هم بگیرند. با این وضعیت، تقریبا غیر ممکن بود که تیم mouz بتواند پاسخی برای این بازی داشته باشد. اما به یکباره شرایط بازی تغییر کرد و آن ها توانستند در عین ناباوری بازی را در امتیاز ۱۴ به تساوی بکشانند. در ادامه، NAF توانست یک نبرد تک به تک را در برابر Snax برنده شود تا Liquid زودتر به امتیاز ۱۵ برسد، اما باز هم mouz توانست بازی را مساوی کند تا کار به وقت اضافه کشیده شود. در نهایت mouz توانست این بازی را پیروز شود تا کار به بازی آخر برسد.

مپ Mirage با برتری Liquid دنبال می شد، بطوریکه آن ها توانستند با نتیجه ۴-۱ از حریف خود پیش بیفتند. اما هرچه از بازی می گذشت، این mousesports بود که بر بازی مسلط می شد. به نظر می رسید که شکست در بازی قبلی، تأثیر بدی بر روحیه تیم Liquid داشته است. آن ها به هیچ وجه نمی توانستند بازی همیشگی خودشان را انجام دهند. در نهایت نیمه اول با نتیجه ۱۰-۵ تمام شد. نیمه دوم هم با برتری mousesports دنبال شد و آن ها توانستند با Ace زیبایی که chrisJ بدست آورد، زودتر به امتیاز ۱۵ برسند. در آخر، آن ها توانستند امتیاز آخر را هم کسب کنند و با نتیجه ۳-۲ عنوان قهرمانی مسابقات کانتر استریک ESL One New York را بدست آورند.

تیم mousesports با این قهرمانی توانست برنده جایزه ۱۲۵۰۰۰ دلاری مسابقات کانتر استریک ESL One New York شود. همچنین Twistzz از تیم Liquid هم توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) را بدست آورد.

Twistzz mvp مسابقات esl نیویورک 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر