آخرین اخبار

مسابقات کانتر استریک IESF2018 با قهرمانی تیم HAVU به پایان رسید

img
آبان
۲۱

تیم HAVU از فنلاند موفق شد تیم Flow از کشور سوئد را در فینال مسابقات کانتر استریک IESF2018 با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

مسابقات کانتر استریک IESF2018 قهرمانی جهان با شرکت ۲۶ تیم از سراسر جهان در کشور تایوان، همانند رویداد المپیک برگزار شد، به این معنی که از هر کشور فقط یک تیم می توانست در هر رشته حضور داشته باشد. تیم ForGlory، نماینده کشورمان در بازی CSGO نیز در این رویداد حاضر بود و متأسفانه با قبول دو شکست متوالی در مرحله گروهی (در برابر نماینده کشور سوئد و پرتغال)، از صعود به مرحله حذفی بازماند.

مرحله گروهی این مسابقات بصورت Bo1 برگزار شد، جایی که برخی از تیم های ناشناخته از جمله تیم نامیبیا، Desperados از نپال و AaB Elite از دانمارک در آن حذف شدند. با این حال، بهترین تیم های این مسابقات یعنی HAVU، Nexus، Flow و FrostFire توانستند این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته و به مرحله حذفی راه پیدا کنند.

در اولین بازی مرحله حذفی، تیم Flow موفق شد تیم SCARZ Absolute از کشور ژاپن را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد. سوئدی ها در ادامه توانستند نماینده استرالیا و تایلند را هم شکست دهند و به دیدار نهایی راه پیدا کنند. از سوی دیگر، HAVU با قرعه سخت تری مواجه شده بود و در اولین بازی خود توانست تیم UltiCoin از صربستان را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. در ادامه آن ها به تیم های قوی تری برخورد کردند، اما توانستند به سادگی هم Giants و هم Nexus را با نتیجه مشابه ۲-۰ شکست دهند و حریف کشور سوئد در بازی فینال شوند.
دیدار نهایی مسابقات کانتر استریک IESF2018 بصورت Bo5 بود، اما خیلی زود و به سادگی به اتمام رسید. اولین بازی در مپ Dust2 برگزار شد، جایی که فنلاندی ها به سادگی توانستند حریف خود را با نتیجه ۱۶-۶ شکست دهند. بازی دوم در مپ Cache انجام شد که همانند بازی اول، باز هم این تیم HAVU بود که توانست با نتیجه ۱۶-۴ به پیروزی برسد. در بازی آخر و مپ Train انتظار می رفت که تیم سوئد بهتر کار کند که همین هم شد و آن ها توانستند نیمه اول را با نتیجه ۹-۶ به پایان برسانند. اما با شروع نیمه دوم، بیشتر از دو راند را نتوانستند بگیرند و با نتیجه ۱۶-۸ شکست خوردند. در آخر هم تیم فنلاند توانستد جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری تیم قهرمان را کسب کند و تیم ForGlory از کشورمان هم در جایگاه مشترک ۱۷-۲۴ قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر