آخرین اخبار

مسابقات کانتر استریک SuperNova مالت، با قهرمانی تیم لیکوئید به پایان رسید

img
آذر
۱۲

تیم لیکوئید موفق شد در فینال مسابقات کانتر استریک SuperNova مالت، تیم NRG را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و عنوان قهرمانی را بدست آورد.

دیدار فینال مسابقات کانتر استریک SuperNova مالت، با انتخاب مپ Overpass توسط تیم NRG آغاز شد. این یکی از بدترین و ضعیف ترین مپ های تیم لیکوئید بود. آن ها در این مپ، فقط موفق به کسب یک پیروزی در شش مسابقه لن شده بودند. جالب تر از همه این بود که در بازی قبلی این دو تیم در همین تورنمنت که البته با برتری ۲-۱ لیکوئید همراه بود، تنها برد یاران daps در مپ Overpass رقم خورده بود. با این حال، هر کسی که در جریان قرار داشت، به سرعت متوجه شد که بازی فینال بسیار متفاوت با بازی های قبلی است.

NRG خیلی سریع در سراشیبی سقوط قرار گرفت، بطوریکه آن ها از بازی فوق العاده لیکوئید غافلگیر شدند و در ده راند ابتدایی فقط یک راند را برنده شدند که آن هم در اولین راند خرید، توسط کلاچ CeRq صورت گرفت. قهرمان مسابقات cs_summit 3 تلاش زیادی را برای بازگشت به این بازی انجام داد، اما هربار که راندی را گرفتند با پاسخی سخت تر از سمت Liquid مواجه شدند و در نهایت هم نیمه اول را با نتیجه ۱۲-۳ به پایان بردند.

با شروع نیمه دوم، این تیم NRG بود که توانست بازی را بهتر آغاز کند و برنده پیستول راند شود. اما درست بعد از این بود که لیکوئید توانست با آنتی اکو دیدنی و چهار کیلی EliGE گرفت، تمام امیدهای آن ها را نابود کند. در آخر این بازی با نتیجه ۱۶-۴ به سود لیکوئید به پایان رسید.

team liquid supernova

بازی دوم دیدار فینال مسابقات کانتر استریک SuperNova مالت که در مپ Inferno انجام می شد، یک بازی کاملا سرعتی و نزدیک بود. هر دو تیم یک در میان راندها را مال خود می کردند، اما این روند فقط تا راند پنجم ادامه داشت و بعد از آن بود که تیم NRG توانست بازی را تحت کنترل خود درآورد. در ادامه، چهار کیلی که Twistzz توانست بگیرد، تیم NRG را محتاط تر کرد و همین امر باعث شد تا آن ها محکم تر بازی کنند و نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ به سود خود به پایان ببرند.

تیم Liquid می دانست که بازی بسیار دشواری را پیش‎رو دارد و تنها راه بازگشت به این مسابقه، پیروزی در پیستول راند است. آن ها با بردن راند اول و آنتی اکو های بعد از آن توانستند مقداری از این دشواری را کاهش دهند و آرام آرام به جریان مسابقه بازگردند. این برتری تا جایی ادامه پیدا کرد که آن ها موفق شدند یازده راند را در برابر یک راند تیم NRG، در نیمه دوم بدست آورند و زودتر به امتیاز ۱۵ برسند. در نهایت بازی دوم هم با نتیجه ۱۶-۱۴ به سود تیم Liquid به پایان رسید و آن ها توانستند به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

با این قهرمانی، تیم Liquid موفق شد برنده جایزه ۸۰۰۰۰ دلاری این مسابقات شود. همچنین NAF هم توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

naf mvp supernova

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر