آخرین اخبار

مسابقات کانتر استریک Zotac Cup ، با قهرمانی تیم Mibr به پایان رسید

img
شهریور
۰۷
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۰۷ شهریور ۱۳۹۷

تیم Mibr موفق شد در دیدار نهایی مسابقات کانتر استریک Zotac Cup 2018، تیم Kinguin را به نتیجه ۳-۰ شکست دهد و عنوان قهرمانی را کسب کند.

دیدار نهایی مسابقات کانتر استریک Zotac Cup مسترز سال ۲۰۱۸، یک بازی کاملا یکطرفه بود که در طی آن، تیم Mibr به راحتی توانست در سه مپ تیم Kinguin را در هم بکوبد و برنده ۲۰۰،۰۰۰ دلار جایزه این دوره از رقابت ها شود. تنها مسابقه ای که نتیجه نزدیکی داشت، مپ دوم یعنی Cache بود که Mibr توانست آن را با نتیجه ۱۶-۱۴ به سود خود تمام کند. دو مپ Dust 2 و Train هم با نتایج ۱۶-۶ و ۱۶-۱ به اتمام رسید.

بازی اول به انتخاب تیم Kinguin در مپ Dust 2 انجام شد که آن ها با نتیجه ۱۶-۶ مغلوب شدند. بازی دوم بسیار نزدیک و هیجانی پیگیری شد که در طی آن باز هم این Mibr بود که توانست به پیروزی برسد. آن ها نیمه مپ Cache را با نتیجه ۹-۶ به سود خود تمام کردند، اما در نیمه دوم ورق برگشت و Kinguin توانست بازی بهتری را به نمایش بگذارد و به یک امتیازی حریف برسد. اما در انتها بازی را نتیجه ۱۶-۱۴ واگذار کردند.

در نهایت، بازی سوم در مپ Train انجام شد، جایی که تیم Kinguin نتوانست هیچ روزنه ای پیدا کند و با عملکردی ضعیف با نتیجه ۱۶-۱ مغلوب حریف شد. تیم Mibr تمامی نقاط بازی را تحت کنترل خود درآورده بود و اجاره هیچگونه خود نمایی را به آن ها نمی داد. این تیم توانست بازی را با کلاچ تک به چهار که fer انجام داد، پیستول راند اول را برنده شود و همین روند را تا انتهای نیمه اول در پیش بگیرد. بطوریکه بعد از پایان نیمه اول، نتیجه خیره کننده ۱۴-۱ برروی تابلوی امتیازات نقش بسته بود.

تیم Mibr با قهرمانی که در مسابقات کانتر استریک Zotac Cup مسترز ۲۰۱۸ بدست آورد، با روحیه و اعتماد به نفسی بالا، پا به مسابقات DreamHack Masters استکهلم ۲۰۱۸ می گذارد و باید دید در آن رقابت ها به چه نتیجه ای خواهد رسید. همچنین در پایان این مسابقات، FalleN از تیم Mibr هم توانست عنوان بهترین بازیکن (MVP) را بدست آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر