آخرین اخبار

مسابقات ACL 2018 بازی کانتر استرایک، با قهرمانی تیم SK Gaming به پایان رسید

img
خرداد
۰۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۴ خرداد ۱۳۹۷

تیم SK Gaming موفق شد در فینال مسابقات ACL 2018 تیم AVANGAR را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

روز گذشته سومین دوره مسابقات ACL 2018 یا Adrenaline Cyber League بازی CS:GO، با شرکت چهار تیم و جایزه‏‎ای ۱۰۰،۰۰۰ دلاری به اتمام رسید که در طی آن، تیم SK موفق شد با شکست تیم AVANGAR از کشور قزاقستان، به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

دیدار فینال مسابقات ACL 2018 با پیشتازی تیم AVANGAR در مپ Cache آغاز شد. KrizzeN توانست با سه کیلی که با USP در سمت CT گرفت، اولین راند را برای تیم خود بدست آورد. با این وجود تیم آمریکایی موفق شد با سرعت دادن به بازی، راند دوم یا forcebuy را فقط با از دست دادن یک بازیکن خود برنده شود. در ادامه AVANGAR موفق شد در دو مقطع بازی را از کنترل تیم SK خارج و در نهایت تیمه اول را با نتیجه ۹-۶ به سود خود تمام کند.

مسابقات ACL 2018

نیمه دوم هم با برتری قزاق ها شروع شد بطوریکه Jame توانست با یک کلاچ دیدنی تک به چهار با اسلحه گلاک، دهمین راند را برای تیم خود بدست آورد. با افزایش یافتن اختلاف، کنترل بازی نیز از دست SK خارج شد و آن ها نتوانستند در ادامه کاری را از پیش ببرند و در نهایت هم با نتیجه ۱۶-۷ بازی اول را واگذار کردند.

مسابقه دوم در مپ Mirage برگزار می شد. در این بازی بار دیگر شاهد پیش افتادن تیم AVANGAR بودیم که توانستند با دفاع خوب خود، سه راند اول را مال خود کنند. با شروع راند چهار و خرید کامل تیم ها، این SK بود که توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد و یکی پس از دیگری راندها را برنده شود و در آخر هم براحتی و با قدرت هرچه تمام، نیمه اول را با نتیجه ۱-۴ به پیروزی برسد.

AVANGAR نیمه دوم را هم خوب شروع کرد. آن ها با کمک qikert توانستند سه راند اول را برنده شوند امید خود را برای ادامه کار حفظ کنند. اما در ادامه باز هم این SK بود که توانست با بهره گیری از تجربه بالای خود، بازی را در کنترل خود بگیرد و در آخر هم با نتیجه ۱۶-۹ به پیروزی برسد.

در دو مپ آخر یعنی inferno و Dust 2 نیز شاهد یک بازی یک طرفه از تیم SK بودیم. بطوریکه دیگر برزیلی ها دیگر اشتباهات بازی اول را تکرار نکردند و توانستند با قدرت و با نتایج ۱۶-۶ و ۱۶-۳ حریف خود را درهم بکوبند. به این ترتیب تیم SK موفق شد در مجموع با نتیجه ۳-۱ قهرمان این دوره و برنده جایزه ۶۵ هزار دلاری که برای تیم قهرمان در نظر گرفته شده بود، شود. سه تیم AVANGAR و Virtus.pro و Gambit نیز به ترتیب توانستد مقام های دوم تا چهارم را بدست آورند.

منبع عکس ها: سایت HLTV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر