آخرین اخبار

مسابقات CS GO لیگ بازی های رایانه ای با قهرمانی تیم VivA به پایان رسید

img
شهریور
۱۴

تیم VivA موفق شد در دیدار پایانی مسابقات CS GO لیگ بازی های رایانه ای ایران، تیم SinisteR را با نتیجه  ۲-۱ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

مسابقات CS GO لیگ بازی های رایانه ای بعد از سه روز رقابت فشرده در مرحله نهایی در برج میلاد تهران به پایان رسید که در طی آن، تیم VivA موفق شد در بازی فینال که بسیار جذاب و نزدیک هم دنبال شد، تیم SinisteR را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کند.

دیدار فینال بصورت Bo3 برگزار شد که در طی آن، تیم VivA توانست بازی اول که در مپ Dust 2 انجام شد را با نتیجه ۱۹-۱۷ به سود خود تمام کند. از نکات قابل توجه این دیدار، بازگشت زیبای تیم SinisteR به جریان بازی بود. بطوریکه آن ها توانستند با بازی فوق العاده خود، نتیجه ۱۵-۷ را به ۱۵-۱۵ تبدیل کنند و بازی را به وقت اضافه بکشانند. اما متأسفانه در Overtime نتوانستند نتیجه را به سود خود تغییر دهند و شکست خوردند.

بازی دوم در مپ Cache انجام شد. تیم SinisteR دیگر آن اشتباهات بازی اول را تکرار نکرد و نگذاشت که آن اختلاف امتیاز وحشتناک بوجود بیاید. در انتها آن ها توانستند بازی دوم را با نتیجه ۱۶-۱۱ پیروز شوند تا کار به بازی آخرکشیده شود.

بازی سوم در مپ Nuke بسیار نزدیک دنبال شد. اما این تیم VivA بود که توانست در راندهای حساس بهتر عمل کند و در آخر هم با نتیجه ۱۶-۱۳ به پیروزی برسد. به این ترتیب آن ها توانستند با نتیجه ۲-۱ حریف خود را شکست دهند و به مقام قهرمانی چهارمین دوره لیگ بازی های رایانه ای در بازی کانتر استریک، دست پیدا کنند. در پایان به تیم برگزار کننده این مسابقات یعنی CSGO Black Rocks خسته نباشید می گوییم و امیدواریم در ادامه راه خود، موفق باشند.

مقام اول: تیم ViVa

Dant1K

L0rc4

Farsh1d

SiLeNT

Rado

مقام دوم: تیم SinisteR

ROBBER

mRmN

HoffmaN

FROST

ShawN

مقام سوم: تیم The Mist

Li7hium

۸ball

Nine

Rackfeler

Hunter

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر