آخرین اخبار

مسابقات Cs_summit 3 بازی کانتر استریک، با قهرمانی تیم NRG به پایان رسید

img
آبان
۱۴

تیم آمریکایی NRG موفق شد با شکست تیم OpTic، عنوان قهرمانی مسابقات Cs_summit 3 را در شهر لس آنجلس بدست آورد.

دیدار فینال مسابقات Cs_summit 3 بازی کانتر استریک، در حالی در مپ Nuke آغاز شد که CeRq توانست با پنج هدشات فوق العاده، اولین راند را برای NRG به ارمغان بیاورد. با این حال، فورس بای Snappi و cajunb موفقیت آمیز بود و تیم OpTic توانست بلافاصله بازی را به تساوی بکشاند و در ادامه دو راند دیگر را هم بگیرد. با شروع خرید دو تیم، این آمریکایی ها بودند که بهتر عمل کردند و نتیجه بازی را به ۵-۳ تغییر دادند. در ادامه، دانمارکی ها برروی رمپ B کار کردند و موفق شدند از این راه به حریف خود ضربه بزنند و نتیجه بازی را به ۷-۵ کنند. درست در لحظاتی که می رفت اختلاف افزایش پیدا کند، این تیم NRG بود که توانست دو راند غیرقابل باور و پیش بینی را برنده شود و کار را به تساوی بکشاند. در ادامه، OpTic توانست راند آخر را بگیرد و نیمه اول را با اختلاف یک امتیازی به پایان رساند.

با شروع نیمه دوم، این تیم OpTic بود که توانست ضمن بردن پیستول راند، برتری خود را تا سه امتیاز دیگر افزایش دهد. آن ها حتی توانستند با دفاع خوب خود، بازی را ۱۳-۸ کنند، اما در راند بعد از آن، CeRq توانست با یک کلاچ ۱vs4 راند را بگیرد. در ادامه، NRG توانست چند امتیاز دیگر را بگیرد و اختلاف را کم کند اما این OpTic بود که در نهایت موفق شد بازی را ۱۶-۱۴ برنده شود.

بازی دوم در مپ Overpass بود و اپتیک خیلی سریع توانست پنج راند متوالی را برنده شود. بعد از آن NRG موفق شد سه راند بدست آورد، اما باز هم دانمارکی ها بودند که بهتر کار کردند و نتیجه بازی را به سود خود تغییر دادند. در نهایت، نیمه اول با نتیجه ۷-۸ به سود اپتیک به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم این تیم NRG بود که از هر لحاظ بهتر عمل کرد و توانست بازی را تحت کنترل خود درآورد. آن ها با عملکردی خارق العاده توانستند تمام نقشه های حریف را خنثی کنند و ۹ راند متوالی را در سمت CT بگیرند. به این ترتیب NRG توانست بازی را با نتیجه ۱۶-۸ پیروز شود.

بازی آخر در مپ Mirage در حالی پیگیری شد که تیم OpTic شروع بهتری داشت. آن ها توانستند با نتیجه ۴-۲ از حریف خود پیش بیفتند. اما در ادامه هرچه از بازی می گذشت، این آمریکایی ها بودند که بر بازی مسلط می شدند و یکی پس از دیگری راندها را می گرفتند. در آخر هم نیمه اول با نتیجه ۱۰-۵ به پایان رسید. در نیمه دوم هم یک بازی یکطرفه را از جانب NRG شاهد بودیم. آن ها موفق شدند با بازی خوب خود شش راند دیگر را هم بگیرند و با نتیجه ۱۶-۶ این بازی را هم پیروز شوند.

به این ترتیب تیم NRG موفق شد با نتیجه ۳-۱ حریف اروپایی خود را در فینال شکست دهد و ضمن کسب عنوان قهرمانی مسابقات Cs_summit 3 بازی CS:GO، برنده جایزه ۶۳،۷۵۰ دلاری تیم اول بشود. همچنین Brehze نیز توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) این رقابت ها را کسب کند.

nrg قهرمان سامیت 3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر