آخرین اخبار

مسابقات DreamHack استکهلم با قهرمانی تیم North به پایان رسید

img
شهریور
۱۲
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۱۲ شهریور ۱۳۹۷

تیم North موفق شد در دیدار پایانی مسابقات DreamHack استکهلم ، تیم Astralis را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

مسابقات DreamHack استکهلم بازی کانتر استریک با شگفتی های بسیاری همراه بود، بطوریکه کمتر کسی پیش بینی می کرد که دو تیم قدرتمند Navi و FaZe، این رقابت ها را با قرار گرفتن در جایگاه های پنجم تا هشتم به اتمام برسانند و تیم North هم بتواند به مقام قهرمانی دست پیدا کند. این شگفتی ها در اینجا تمام نشد و در دیدار پایانی مسابقات DreamHack استکهلم یک فینال کاملا دانمارکی را شاهد بودیم که هیچ کس پیش بینی نمی کرد تیم North بتواند تا به اینجای کار پیش بیاید.

برای تیمی مانند Astralis چندان عجیب نیست که تا دیدار فینال پیش بیاید، اما این به آن معنی هم نیست که کار راحتی را برای رسیدن به این مرحله داشتند. آن ها در گروه اول قرار داشتند و در پایان مرحله گروهی توانستند پشت سر تیم North، به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کنند. در ادامه، gla1ve و یارانش توانستند در محرحله یک چهارم نهایی از سد تیم قدرتمند Mibr عبور کنند و سپس، تیم میزبان یعنی NiP را شکست دهند و راهی فینال شوند. اما تیم North مسیر دشوار و خاص تری را برای رسیدن به فینال طی نمود. آن ها توانستند به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کنند و در مرحله یک چهارم با نتیجه فوق العاده ۲-۰ از سد تیم قدرتمند Navi عبور کنند.

قهرمانی تیم North در مسابقات دریم هک استکهلم

دیدار نهایی مسابقات DreamHack استکهلم بصورت Bo3 بود که اولین بازی آن در مپ Dust 2 انجام شد. تیم North این بازی را انفجاری آغاز کرد، بطوریکه در سمت تروری توانست نیمه اول را با نتیجه عجیب و خیره کننده ۱۴-۱ به سود خود تمام کند. در نیمه دوم هم آن ها خیلی سریع دو راند گرفتند و در نهایت با نتیجه ۱۶-۱ مپ اول را پیروز شدند. بازی دوم در مپ Train انجام شد که باز هم این North بود که توانست مسابقه را بهتر شروع کند و برنده پیستول راند باشد. در ادامه، بهترین تیم حال و حاضر دنیا یعنی Astralis، توانست شرایط بازی را تغییر دهد و همانطور که انتظار می رفت، کنترل آن را در دست بگیرد و نیمه اول را با نتیجه ۱۰-۵ به سود خود تمام کند. در نیمه دوم هم این Astralis بود که بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشت و در نهایت بازی را با نتیجه ۱۶-۶ برنده شد تا کار به بازی سوم کشیده شود.

دیدار سوم مسابقه فینال در مپ Overpass بود که خیلی هم فشرده و نزدیک پیگیری می شد. Astralis توانست سمت تروری را با نتیجه ۹-۶ به سود خود تمام کند، اما این اختلاف حاشیه امن و مطمئنی برای آن ها نبود. بطوریکه با شروع نیمه دوم، این North بود که بازی را بهتر آغاز کرد و توانست ده راند را برنده شود و در نهایت به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست پیدا کند.

در پایان، ماتیاس “MSL” لاوریدسن از تیم North، به عنوان بهترین بازیکن (MVP) این دوره از رقابت ها انتخاب شد و جایزه خود را دریافت کرد.

انتخاب MSL به عنوان بهترین بازیکن مسابقات دریم هک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر