آخرین اخبار

مسابقات DreamHack Austin با قهرمانی تیم Space Soldiers به پایان رسید

img
خرداد
۱۵
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۱۵ خرداد ۱۳۹۷

تیم Space Soldiers موفق شد در دیدار پایانی مسابقات DreamHack Austin 2018 تیم Rogue را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

تیم Space Soldiers موفق شد در دیدار پایانی مسابقات DreamHack Austin 2018 در رشته CS:GO، تیم Rogue را شکست دهد و رسما اولین عنوان قهرمانی خود را در خاک آمریکای شمالی جشن بگیرد. نماینده کشور ترکیه توانست این سری را که بصورت Bo3 برگزار می شد را با نتیجه ۲-۱ برنده شود و جایزه ۵۰،۰۰۰ دلاری تیم اول را کسب کند.

این سری با مپ Mirage آغاز شد، جایی که تیم Space Soldiers توانست با عملکردی عالی در سمت CT، نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ به سود خود تمام کند. با شروع دوم آمریکایی ها توانستند چند راندی را مال خود کنند و کمی اختلاف را کم کنند، اما باز هم این ترک ها بودند که کنترل بازی را در دست گرفتند و در آخر هم با نتیجه ۱۶-۸ به پیروزی رسیدند.

بازی بعدی در مپ Overpass انجام می شد. تیم Rogue توانست در این دیدار عملکرد منسجم و یکپارچه ای را از خود نشان دهد و در همان نیمه اول موفق شد اختلاف امتیاز زیادی را ایجاد کند. در نیمه دوم هم آن ها به همین روند ادامه دادند و خیلی زود ترک ها را زمین گیر کردند. آمریکایی ها در نهایت این بازی را با نتیجه ۱۶-۵ پیروز شدند.

با نتایج بدست آمده، کار به بازی سوم کشیده شد، جایی که دو تیم باید در مپ Inferno با هم مسابقه می دادند. در این دیدار یک بازی کاملا یکطرفه را از جانب نماینده کشور ترکیه شاهد بودیم. آن ها توانستند نیمه اول را با نتیجه بسیار عالی ۱۳-۲ به سود خود به پایان برسانند. در نیمه دوم هم توانستند ۳ راند ابتدایی را مال خود کنند و به اولین قهرمانی مسابقات بین المللی لن خود دست پیدا کنند.

در پایان این مسابقات DreamHack Austin 2018 دو تیم Fragsters و OpTic هم به ترتیب در جایگاه مشترک سوم – چهارم جای گرفتند. همچنین Calyx از تیم Space Soldiers توانست عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) را بدست آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر