آخرین اخبار

مسابقات ESL One Belo Horizonte برزیل، با قهرمانی تیم FaZe به پایان رسید

img
خرداد
۲۸
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

تیم FaZe موفق شد در فینال مسابقات ESL One Belo Horizonte برزیل، تیم mousesports را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

شب گذشته فینال مسابقات ESL One Belo Horizonte بازی CS:GO در کشور برزیل برگزار شد که در طی آن، تیم FaZe موفق شد پس از گذشت بیش از پنج ساعت رقابت حساس، به مقام قهرمانی دست پیدا کرده و جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری تیم اول را مال خود کند.

تیم FaZe توانسته بود در مرحله گروهی، تیم های Space Soldiers و Ghost Gaming را با نتیجه مشابه ۲-۰ شکست دهد و بعد از راه یابی به دور حذفی موفق شد تیم Liquid را در مرحله نیمه نهایی با حساب ۲-۱ از پیش‎رو بردارد و به دیدار پایانی برسد. از سوی دیگر mousesports هم موفق شد تیم های Não Tem Como ، Team Liquid و SK Gaming را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و با قدرت هرچه تمام پا به فینال بگذارد.

طبق قوانین، دیدار پایانی مسابقات ESL One Belo Horizonte بصورت Bo5 و بازی اول به انتخاب تیم mousesports در مپ Inferno برگزار شد. بازی با برتری mousesports شروع شد و آن ها توانستند پیستول راند را مال خود کنند. در ادامه تیم FaZe خیلی زود و پس از گذشت راند چهارم توانست بر بازی مسلط شود و برتری خود را تا پایان نیمه اول حفظ کند. آن ها موفق شدند نیمه دوم را قدرتمندانه آغاز کنند و هفت راند متوالی را برنده شوند. بدین ترتیب FaZe بازی اول را با نتیجه ۱۶-۶ به پیروزی رسید.

پس از شکست mousesports در بازی اول، آن ها مجبور شدند تا بازی بعد را در مپ انتخابی FaZe، یعنی Cache برگزار کنند. بازی با برتری بی چون و چرای FaZe آغاز شد، بطوریکه آن ها توانستند ۱۱ راند متوالی در سمت T-side را بگیرند. در اواخر نیمه اول بود که mousesports توانست از شرایط بدی که گرفتارش شده بود خارج شود و نتیجه را به ۱۱-۴ تغییر دهد. با شروع نیمه دوم و نتیجه کسب شده، این تیم FaZe بود که برروی کاغذ، کماکان از شانس بیشتر پیروزی برخوردار بود، اما هرچه از بازی گذشت، شاهد عملکرد خیره کننده تیم mousesports بودیم. آن ها حتی توانستند به اختلاف یک امتیازی حریف خود برسند اما ۲ راندی که FaZe گرفت نتیجه را به ۱۴-۱۱ تغییر داد. بعد از این راند بود که mouse به لطف بازی خوب chrisJ توانست بازگشتی فوق العاده به بازی داشته باشد و پنج راند دیگر بگیرد و با نتیجه ۱۶-۱۴ به پیروزی برسد.

بازی سوم در مپ Train انجام شد که در طی آن تیم FaZe توانست خیلی زود از حریف خودش پیش بیفتد، اما آن ها در ادامه نتوانستند همین روند را ادامه دهند و با نتیجه ۱۰-۳ از حریف خود عقب افتادند. در انتهای نیمه اول هم اتفاق خاصی نیفتاد و بازی با نتیجه ۱۱-۴ به سود mousesports به پایان رسید. با شروع نیمه دوم این تیم FaZe بود که توانست بر بازی مسلط شود و توانست به یک امتیازی حریف برسد، اما تلاش آن ها کافی نبود و در پایان با نتیجه ۱۶-۱۲ شکست خوردند.

بازی چهارم که بسیار هم برای هر دو تیم حساس و سرنوشت ساز بود، در مپ Mirage انجام شد. این بازی به اصطلاح match point تیم mouseposrts بود که اگر برنده می شدند، قهرمان می شدند. از طرف دیگر اگر FaZe به پیروزی می رسید، می توانست امید خود را زنده نگه دارد، پس فشار بر روی هر دو تیم بسیار زیاد بود.

مسابقات ESL One Belo Horizonte

FaZe شروعی خارق العاده در مپ Mirage داشت، بطوریکه آن ها توانستند چهار راند ابتدایی را مال خود کنند. در ادامه mousesports به لطف چهار کیلی که suNny گرفت، توانست مقداری شرایط خود را بهبود ببخشد اما در نهایت باز هم مبهوت کارهای تیمی FaZe و بازی عالی karrigan شدند و نیمه اول را با نتیجه بد ۱۲-۳ به پایان بردند. نیمه دوم با برتری mouse آغاز شد و توانستند پیستول راند را برنده شوند، اما هرچه بیشتر از بازی می گذشت، روند بازی بیشتر به سود تیم FaZe تغییر پیدا می کرد. در نهایت این دیدار با نتیجه ۱۶-۹ به سود تیم FaZe به پایان رسید.

بازی پنجم و نهایی فینال مسابقات ESL One Belo Horizonte در مپ محبوب Dust 2 برگزار می شد. این تیم FaZe بود که توانست پیستول راند اول را برنده شود و از حریف پیش بیفتد، اما آن ها نتوانستند از این برتری اقتصادی به خوبی استفاده کنند و خیلی زود روند بازی در نیمه اول به سود تیم mousesports تغییر کرد. نیمه دوم را باید نیمه تیم FaZe دانست، آن ها توانستند با بازی بی نقص NiKo، هشت راند ابتدایی را مال خود کنند و به امتیاز ۱۵ برسند. در ادامه تلاش mouse به جایی نرسید و آن ها این بازی را هم با نتیجه ۱۶-۱۰ واگذار کردند.

به این ترتیب تیم FaZe موفق شد با نتیجه ۳-۲ تیم mousesports را در یک ماراتن بازی CS:GO شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد. همچنین در پایان، NiKo موفق شد عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) مسابقات ESL One Belo Horizonte را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر