آخرین اخبار

مسابقات ESL One Birmingham با قهرمانی تیم Virtus.pro به پایان رسید

img
خرداد
۰۷
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

تیم Virtus.pro موفق شد در فینال مسابقات ESL One Birmingham تیم OpTic Gaming را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

دیدار نهایی مسابقات ESL One Birmingham را دو تیم Virtus.pro از کشور روسیه و OpTic Gaming از آمریکای شمالی برگزار کردند که در طی آن روس ها موفق شدند برای سومین بار، عنوان قهرمانی رویدادهای ESL One و جایزه MVP این تورنمنت را بدست آورند.

در آخرین روز از این رویداد، ابتدا دو تیم PaiN Gaming و fnatic برای کسب مقام سوم به مصاف یکدیگر رفتند. اگرچه هیچ یک از این دو تیم به امتیاز DPC از این رویداد دیگر احتیاجی نداشتند و فقط با راه یابی به دیدار فینال می توانستند دعوت مستقیم به اینترنشنال را بدست آوردند، اما باز هم شاهد یک مسابقه هیجان انگیز و دراماتیک بودیم. در آخر هم نماینده کشور برزیل موفق شد با نتیجه ۲-۱ تیم fnatic را شکست داده و علاوه بر کسب مقام سوم، جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری و ۲۲۵ امتیاز DPC را بدست آورد.

اما دیدار پایانی در حالی انجام شد که تیم OpTic توانسته بود در مرحله نیمه نهایی تیم fnatic را شکست دهد و از سوی دیگر هم Vp موفق شده بود از سد PaiN Gaming بگذرد.

نماینده آمریکای شمالی عملکرد قابل توجهی را در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ مسابقات بازی Dota 2 از خود نشان داده بود و اگر می توانست در مسابقات ESL One Birmingham به مقام قهرمانی برسد، دعوت مستقیم به رویداد اینترنشنال را بدست می آورد و این می توانست نقطه اوج این تیم نامیده شود.

تیم Vp هم در گذشته توانسته بود دو بار به مقام قهرمانی مسابقات ESL برسد و برای هتریک کردن در این عنوان، انگیزه بسیار زیادی داشت. همانطور که انتظار می رفت هم آن ها فوق العاده ظاهر شدند و بدون هیچ شکستی پا به دیدار پایانی گذاشتند و باز هم ثابت کردند که در حال حاضر بهترین تیم دنیا هستند و در یک لول بالاتر از دیگر تیم ها بازی می کنند.

مسابقه اول

اولین بازی از این سری Bo5 با شروع بسیار ضعیف تیم OpTic همراه بود بطوریکه در مدت زمان ۲۹ دقیقه درهم کوبیده شدند. تیم Vp با انتخاب هیروهای بسیار قدرتمند و دفاعی توانسته بود کاملا کنترل بازی را مال خود کند و در دقیقه ۲۷ بازی حدود ۲۰K اختلاف net worth با حریف خود داشت. در نهایت هم روس ها توانستند حریف خود را در در بیس خودش ناکار کنند و اولین بازی را پیروز شوند.

مسابقه دوم

بازی دوم که بسیار نزدیک و هیجان انگیز هم دنبال می شد، نزدیک به یک ساعت به طول انجامید. تیم OpTic از استراتژی جدید و شاجاعانه ای در انتخاب هیروها استفاده کرد و توانسته بودند تعادل خوبی میان لین ها و اوایل بازی بوجود بیاورند. آن ها موفق شدند دقایق ابتدایی بازی را کاملا تحت اختیار بگیرند، بطوریکه چندین بار بازیکن نقش کری تیم Vp یعنی RAMZES666 را که با هیروی Venomancer بازی می کرد، کشتند. اواسط بازی بود که باز هم تیم Vp توانست نبض بازی را در دست بگیرد و تا دقیقه ۵۹ بازی، حدود ۱۵K گلد از حریف خود پیش بیفتد و پیروز بازی دوم شود.

مسابقه سوم

در بازی سوم هم شاهد درفت های بسیار جالبی از دو تیم بودیم. تیم OpTic سه هیرویی که Vp در بازی دوم انتخاب کرده بود را این بار برای خود برداشت. اما از آن طرف هم Vp هیروهایی را انتخاب کرد که کاملا توانستند استراتژی حریف را خنثی کنند. آن ها توانستند در ثانیه ۱۰ بازی اولین کیل را از حریف خود بگیرند و در ادامه هم دقایق ابتدایی بازی را کاملا مال خود کنند. OpTic که دید نمی تواند کاری از پیش ببرد، در نهایت در حدود دقیقه ۲۰ مقابل حریف خود تسلیم شد و شکست را پذیرفت.

به این ترتیب تیم Virtus.pro موفق شد با نتیجه ۳-۰ تیم OpTic را شکست دهد و عنوان قهرمانی مسابقات ESL One Birmingham در سال ۲۰۱۸ را بدست آورد. همچنین آن ها توانستند جایزه ۵۰۰ هزار دلاری تیم اول و ۷۵۰ امتیاز DPC را کسب کنند. در آخر هم ولادمیر “No[o]ne” میننکو بازیکن میدلین تیک Vp توانست عنوان بهترین بازیکن (MVP) این مسابقات را بدست آورد و برنده یک خودروی مرسدس بنز شود.

مسابقات ESL One Birmingham

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر