آخرین اخبار

مسابقات ESL One Hamburg 2018 با قهرمانی تیم Secret به پایان رسید

img
آبان
۰۸

تیم Secret موفق شد پس از یک سری طولانی و هیجان انگیز، تیم ViCi Gaming را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و عنوان قهرمانی مسابقات ESL One Hamburg 2018 را بدست آورد.

مسابقات ESL One Hamburg 2018 با یک پایان دراماتیک به اتمام رسید. اگرچه این تورنمنت در فهرست رسمی رویدادهای DPC بازی Dota2 نبود، اما آنقدر مسابقه های هیجان انگیز و با کیفیت بعلاوه برگزاری مجلل را در خود داشت که کمتر کسی به آن فهرست اهمیت می داد. در واقع اینطور به نظر می رسد که ESL قلب طرفداران را تسخیر کرده و استانداردهای جدیدی را در مسابقات لن بوجود آورده است.

مسابقات ESL One Hamburg 2018 با ناراحتی، دلهره، بازگشت های بی نظیر و استراتژی های قابل توجهی همراه بود. دیدار پایانی این تورنمنت بصورت Bo5 و بین دو تیم Secret و ViCi Gaming برگزار شد. اروپایی ها بازی اول را از همان ابتدا بهتر شروع کردند تا اینکه چینی ها در دقیقه ۳۵ توانستد از زیر فشار خارج شوند و بازی را تحت کنترل خود درآورند، اما باز هم Secret توانست بازی را برگرداند و سرانجام در دقیقه ۵۰ به پیروزی رسید.

در بازی دوم، هر دو تیم Secret و ViCi نمایش فوق العاده و همکاری تیمی زیبایی را از خود نشان دادند. پس از گذشت یک ساعت از این بازی که کاملا مساوی هم پیش می رفت، سرانجام چینی ها توانستند گره مسابقه را باز کنند و به پیروزی دست یابند. آن ها توانستند بازی سوم را هم برنده شوند تا بیش از پیش به قهرمانی نزدیک باشند.

در بازی چهارم، Nisha یک بار دیگر توانست بازی بی نقصی را با هیروی Terrorblade به نمایش بگذارد و در نهایت هم به کمک او تیم Secret موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. در بازی آخر، این بار نوبت به Zai رسید که در نمایشی فوق العاده با هیروی Magnus، پیروزی و قهرمانی را برای تیم خود به ارمغان بیاورد.

با این پیروزی، تیم Secret توانست دومین قهرمانی فصل جدید را جشن بگیرد خود را یکی از مدعیان اصلی میجور کوالالامپور که در ماه آینده برگزار می شود، معرفی کند. همچنین آن ها توانستند برنده جایزه ۱۲۵۰۰۰ دلاری تیم اول شوند و MidOne هم به عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) این مسابقات انتخاب شد.

تیم Secret قهرمان esl hamburg 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *