آخرین اخبار

مسابقات IEM Chicago 2018 بازی کانتر استریک، با قهرمانی تیم Astralis به پایان رسید

img
آبان
۲۱

تیم Astralis موفق شد در دیدار پایانی مسابقات IEM Chicago 2018 تیم Liquid را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و جام قهرمانی را به بالای سر ببرد.

تیم Astralis در حالی به دیدار نهایی مسابقات IEM Chicago 2018 بازی کانتر استریک پا گذاشته بود که قصد داشت به عنوان موفق ترین و بهترین تیم حال و حاضر دنیا در سال ۲۰۱۸، ثابت کند که بعد از حذف و کسب مقام سوم مسابقات BLAST Pro Series کپنهاگن، هنوز هم از انگیزه کافی برخوردار است. از سوی دیگر هم تیم Liquid می خواست به روند ناکامی خود در چند فینال گذشته پایان دهد و بتواند مقام قهرمانی را در برابر هواداران خود جشن بگیرد.

دیدار نهایی مسابقات IEM Chicago 2018 با انتخاب مپ Mirage آغاز شد که در طی آن، تیم Astralis توانست با بازگشت خوبی که در نیمه دوم به بازی داشت، با نتیجه ۱۶-۱۴ به پیروزی دست پیدا کند. دانمارکی ها با کسب این پیروزی، عملا تمام امیدهای تیم Liquid را از بین بردند و باعث شدند که آن ها نتوانند در مپ های بعد، تمرکز لازم را داشته باشند.

یاران nitr0 که در مراحله گذشته توانسته بودند تیم های LDLC و FaZe را درهم بکوبند، امیدوار بودند که بتوانند بازی بهتری را در مپ Nuke از خود به نمایش بگذارند و نتیجه را تغییر دهند، مپی که بهترین مپ تیم Astralis بود. با شروع بازی، باز هم این دانمارکی ها بودند که توانستند درخشان تر ظاهر شوند و توانستند چه در سمت CT و چه در سمت T، حریف را کنترل کنند. آن ها توانستند به لطف بازی فوق العاده Magisk، با نتیجه ۶-۱ از حریف خود پیش بیفتند. در ادامه، Liquid توانست چند راندی را بدست آورد، اما درست در لحظاتی که به نظر می رسید اوضاع برای Astralis خطرناک شود، باز هم آن ها توانستند بازی را کنترل کنند و در نهایت نیمه اول را با نتیجه ۹-۶ به پایان رساندند. نیمه دوم هم با برتری دانمارک شروع شد و آن ها توانستند پس از برنده شدن پیستول راند، چهار امتیاز دیگر را هم بگیرند و ۱۴-۶ از حریف خود جلو بیفتند. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و Astralis توانست به راحتی با نتیجه ۱۶-۷ بازی دوم را هم برنده شود.

astralis قهرمان iem chicago 2018

با شروع مپ Inferno، این تیم Liquid بود که توانست سه راند ابتدایی را بگیرد. آن ها هنوز سعی در بازگشت به مسابقه را داشتند، اما در ادامه تیم Astralis تمام نقشه های آن ها را نقش بر آب کرد و توانست با دفاع مستحکم خود، نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ تمام کند. Liquid با از دست دادن پیستول راند دوم، عملا تمام امیدهای خود را برای بازگشت از دست داد و در ادامه هم نتوانست کار خاصی را انجام دهد و بازی را با نتیجه ۱۶-۴ واگذار کرد.

تیم Astralis با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات IEM Chicago 2018 بازی CSGO، توانست جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری این رقابت ها را بدست آورد. همچنین device هم توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) این رقابت ها را مال خود کند.

device mvp iem chicago 2018

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر