آخرین اخبار

مسابقات MDL Changsha با قهرمانی تیم PSG.LGD به پایان رسید

img
اردیبهشت
۳۱
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم چینی PSG.LGD موفق شد از براکت پایین مسابقات MDL Changsha به دیدار پایانی راه پیدا کرده و با قهرمانی در فینال، ۷۵۰ امتیاز DPC و ۴۰۰,۰۰۰ دلار جایزه کسب کند.

مرحله حذفی مسابقات MDL Changsha کاملا به ضرر تیم های چینی بود. ۴ تیم از ۵ تیم چینی صعود کرده به مرحله حذفی کار خود را در براکت پایین آغاز کردند و ۲ عدد از این تیم ها در همان روز اول از دور مسابقات حذف شدند. اما تیم PSG.LGD موفق شد با عملکردی شگفت انگیز از سد تمام تیم های پیش روی خود از جمله  تیم چینی Vici Gaming هم عبور کند، تیمی که در براکت بالا عملکرد خوبی داشت تا در برابر VGJ.Storm مغلوب شد و به براکت پایین رفت. تیم LGD در مسیر خود تا فینال مسابقات فقط یک گیم را به تیم TNC واگذار کرد و در بقیه بازی ها به پیروزی دست یافت.

تیم LGD حتی قبل از کسب مقام قهرمانی هم با صعود به فینال مسابقات MDL Changsha ، دعوت مستقیم به رویداد اینترنشنال ۲۰۱۸ را دریافت کرده بود و امتیازهای کافی را داشت. اما با کسب مقام قهرمانی، این تیم جای Team Liquid، قهرمان دوره قبلی اینرتنشنال را در جدول رنکینگ گرفت. این اولین باری است که مثلث Liquid، Virtus.pro و Team Secret در جمع سه تیم برتر جدول به هم ریخته است. به این ترتیب تیم LGD با کسب ۵۸۵۰ امتیاز فقط در دو ماه، مجموع امتیازات خود را به ۶۳۲۲ امتیاز رساند.

در فینال مسابقات PSG در مقابل VGJ.Storm قرار گرفت. در گیم اول VGJ اشتباه تیم Vici را در برابر PSG تکرار کرد و به تیم چینی اجازه داد Death Prophet را انتخاب کند و این در کنار Spectre در دستان Ame چیزی بود که باعث شکست سنگین VGJ در گیم اول شد. اما در گیم دوم VGJ مرحله پیک و بن هیرو را به شکل هوشمندانه تری طی کرد و Death Prophet را در اختیار خود درآورد. آنها حتی موفق شدند یکی از بهترین هیروهای ساپورت حال حاضر یعنی IO را هم برای خود انتخاب کنند ولی Somnus موفق شد در یک بازی استثنایی با هیروی Ember Spirit و آمار ۲۲-۱-۲۴ تیم حریف را به تنهایی شکست دهد.

تیم VGJ در گیم سوم نهایت تلاش خود را کرد و این بار توانست در مراحل اول بازی از حریف خود پیشی بگیرد. در این بازی Reso1ution با هیروی Storm Spirit عملکرد خوبی داشت ولی باز هم وقتی کار به درگیری های تیمی رسید، VGJ به شکل سختی از تیم حریف عقب افتاد و در نهایت در برابر PSG تسلیم شد.

در پایان نیز Somnus بازیکن تیم PSG.LGD موفق شد عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) مسابقات MDL Changsha را بدست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر