آخرین اخبار

مسابقات MegaFon Winter Clash بازی Dota2 با قهرمانی تیم لیکوئید به پایان رسید

img
آذر
۲۵

تیم Liquid موفق شد در دیدار نهایی مسابقات MegaFon Winter Clash ، تیم Navi را با نتیجه مقتدرانه ۳-۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست پیدا کند.

درست است که مسابقات MegaFon Winter Clash در لیست رویدادهای رسمی DPC جایی ندارد، اما این امر هم باعث نشد که تعداد انگشت شماری از تیم های برتر که در آخرین تورنمنت لن EPICENTER حضور داشتند، از آن سر باز زنند.

مسابقات MegaFon Winter Clash بازی Dota2 از تاریخ ۷ الی ۹ دسامبر و با شرکت شش تیم و جایزه ای ۳۰۰،۰۰۰ دلاری برگزار شد. در این رقابت ها شاهد انجام یازده مسابقه Bo3 و یک فینال بصورت Bo5 بودیم.

شش تیم شرکت کننده، به دو گروه تقسیم شدند: گروه ۱ شامل تیم های، Natus Vincere, Team Secret و Virtus.pro و گروه ۲ شامل، Forward Gaming، PSG.LGD و Team Liquid. در مرحله گروهی، تیم لیکوئید موفق با کسب چهار پیروزی مقتدرانه در صدر جدول گروه خود قرار بگیرد و از آن سو هم تیم Navi توانست با کسب سه پیروزی و دو شکست به عنوان صدرنشین گروه یک، به مرحله حذفی صعود کند. فرمت برگزاری این رقابت ها به گونه ای بود که دو تیم صدرنشین، مستقیما به مرحله نیمه نهایی (فینال برنده ها) راه پیدا می کردند و تیمی که از براکت بالا به فینال اصلی می رسید بصورت پیش فرض، یک امتیاز از حریف خود پیش می افتاد. به این ترتیب تیم لیکوئید در برابر تیم Navi قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۲-۰ آن ها را از پیش‎رو بردارد و به دیدار نهایی راه پیدا کند.

تیم Navi بعد از قبول شکست، به براکت پایین سقوط کرد، جایی که باید یک مسابقه هیجان انگیز دیگر را در برابر تیم چینی و قدرتمند PSG.LGD برگزار می کرد. در بازی اول این دو تیم، شاهد فراز و نشیب های بسیاری بودیم که همین امر باعث شده بود تا هیجان و استرس را حتی در چهره تماشاگران ببینیم. در نهایت زردپوشان Navi این بازی را پیروز شدند.  اما در بازی دوم، روند مسابقه کاملا به سود تیم Navi در جریان بود و آن ها توانستند در یک مسابقه یکطرفه، حریف خود را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند و راهی فینال شوند.

دیدار نهایی همانطور که گفته شد با برتری پیش فرض ۱-۰ تیم لیکوئید آغاز شد. آن ها توانستند با بازی محکم خود، آرام آرام بر بازی مسلط شوند و سرانجام در دقیقه ۲۹، کار حریف خود را تمام کنند. اما در بازی دوم، تمام توجه ها و حواس ها به سوی Miracle بود. این بار او مهارت خارق العاده خود با هیروی Meepo را به رخ همگان کشید و آمار فوق العاده ۱-۰-۱۹ را در پایان بازی از خود به جای گذاشت. به این ترتیب تیم لیکوئید موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات MegaFon Winter Clash را بدست آورد و برنده جایزه ۱۵۰،۰۰۰ دلاری تیم قهرمان این رقابت ها شود.

تیم لیکوئید قهرمان رقابت های megafon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر