آخرین اخبار

مسابقات PGL گرند اسلم با جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری در شهر ابوظبی برگزار می شود

img
مهر
۲۲
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۲ مهر ۱۳۹۷

Power League Gaming اعلام کرد که سری جدید مسابقات PGL گرند اسلم با شرکت شانزده تیم در ابوظبی امارات و جایزه‎ای ۱۰۰،۰۰۰ دلاری برگزار خواهد شد.

مسابقات PGL گرند اسلم در جزیره یاس شهر ابوظبی امارات برگزار خواهد شد. در این دوره شانزده تیم شرکت خواهند داشت که هشت تیم آن بصورت مستقیم دعوت می شوند و هشت تیم دیگر نیز از طریق پلتفرم FACEIT در مسابقات انتخابی منطقه ای که در سراسر جهان برگزار می شود، انتخاب می شوند.

بازی های انتخابی مسابقات PGL گرند اسلم ابوظبی از تاریخ ۲۶ اکتبر تا ۱۷ نوامبر در آمریکای جنوبی، کشورهای عضو شورای همکاری خلیج و جنوب آسیا، شرق آسیا، آمریکای شمالی، جنوب شرقی آسیا و هند، لوانت و آفریقا، اروپا و اقیانوسیه برگزار می شود و برندگان هر یک از این مناطق، به مرحله اصلی این تورنمنت ۱۰۰،۰۰۰ دلاری راه پیدا می کنند.

عبدالله “t0ks” الغفاری بازیکن سابق تیم Risky امارات که اکنون مدیر عملیاتی Power League Gaming می باشد، در مورد این رویداد گفت:

” تمرکز این گرند اسلم بر ارائه فرصتی برای تیم های در حال پیشرفت بازی کانتر استریک است. ما قصد نداریم نمایشی در حد کلاس جهانی را ایجاد کنیم، بلکه می خواهیم یک رویداد استاندار و فوق العاده را که همه عناصر لازم برای بازیکن، تیم، استعدادها و تماشاگران هست را ایجاد کنیم تا آن ها لذت ببرند. “

تیم هایی که مایل به شرکت در مسابقات انتخابی FACEIT هستند، می توانند از طریق این لینک ثبت نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر