آخرین اخبار

مسابقات Summit 9 بازی Dota 2، با قهرمانی تیم Evil Geniuses به پایان رسید

img
مرداد
۰۹
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۰۹ مرداد ۱۳۹۷

تیم Evil Geniuses موفق شد در فینال مسابقات Summit 9 ، تیم Fnatic را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و به مقام قهرمانی این فصل از رقابت ها دست پیدا کند.

مسابقات Summit 9 آخرین رویداد LAN، در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ بازی Dota 2 تا قبل از شروع مسابقات بزرگ اینترنشنال ۸ می باشد. در نهمین فصل از این رقابت ها، شش تیم شرکت داشتند که پس از برگزاری بازی ها در طی ۳ روز، دو تیم EG و Fnatic موفق شدند با شکست حریفان خود، راهی دیدار پایانی شوند.

تیم EG توانست مرحله گروهی مسابقات Summit 9 را با هفت پیروزی و سه شکست به پایان برساند و به لطف پیروزی در بازی رو در رو مقابل VGJ.Storm ، در صدر جدول قرار بگیرد و راهی مرحله حذفی شود. آن ها در فینال برنده ها مجددا با تیم VGJ.Storm روبرو شدند و توانستند در دو بازی که ۱۶ و ۳۵ دقیقه به طول انجامید، حریف خود را با قدرت هر چه تمام شکست دهند و راهی دیدار نهایی شوند.

مسابقات Summit 9 مراحل حذفی

در فینال مسابقات Summit 9 ، غول های آمریکای شمالی باید در برابر تیم Fnatic قرار می گرفتند که عملکرد خوبی در مرحله گروهی از خود نشان نداده بود و با چهار پیروزی و شش شکست، در مکان پنجم جدول جای گرفته بود. Fnatic عملکرد کاملا متفاوتی را در مرحله حذفی از خود نشان دادند و بدون واگذار کردن حتی یک بازی به فینال راه پیدا کردند.

مسابقه پایانی که بصورت Bo5 هم برگزار می شد کاملا به سود تیم EG یکطرفه پیش رفت و با شرایطی که در بازی حاکم بود، هیچ چیزی نمی توانست مانع قهرمان شدن آن ها بشود. با این قهرمانی، آن ها روحیه ی بسیار زیادی را برای مسابقات اینترنشنال که دو هفته آینده آغاز می شود، بدست آوردند و امیدوارند تا برای دومین بار، Aegis را به خانه خود بیاورند.

EG قهرمان مسابقات Summit 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر