آخرین اخبار

مسابقات WESG 2017 آمریکای شمالی با قهرمانی تیم Sk Gaming پایان یافت

img
بهمن
۱۶
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

تیم Sk Gaming موفق شد در دیدار پایانی، تیم Cloud9 را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و به مقام قهرمانی مسابقات WESG 2017 آمریکای شمالی دست یابد.

بامداد امروز فینال مسابقات WESG 2017 آمریکای شمالی در رشته CS:GO برگزار شد که در طی آن تیم Sk موفق شد با نتیجه ۲-۱، قهرمان میجور ELEAGUE 2017 یعنی Cloud9 را شکست دهد و به عنوان قهرمانی دست یابد.

تیم Cloud9 موفق شده بود در نیمه نهایی تیم Swole Patrol را شکست دهد و از سوی دیگر، برزیلی ها هم توانسته بودند تیم FRENCH CANADIANS را شکست دهند و به فینال برسند.

دیدار فینال بصورت Bo3 و در مپ های Train ، Overpass و Inferno انجام شد. مپ اول یعنی Train با برتری کامل تیم Sk آغاز شد بطوریکه آن ها توانستند هشت راند متوالی از حریف خود پیش بیفتند و در ادامه نیمه اول فقط چهار راند را واگذار کردند. نیمه دوم هم Cloud9 حرفی برای گفتن نداشت و این Sk بود که توانست بازی را کنترل کند. به این ترتیب بازی اول را Sk با نتیجه ۱۶-۸ به سود خود تمام کرد.

بازی دوم در مپ Overpass یکی از قوی ترین مپ های تیم Sk انجام شد. تیموتی “autimatic” تا ، بازیکن تیم Cloud9 با عملکردی استثنایی توانست تیم Sk را تحت کنترل خود درآورد و عامل اصلی پیروزی تیمش با حساب ۹-۶ در نیمه اول باشد. نیمه دوم هم با برتری C9 شروع شد و آن ها توانستند پیستول راند دوم را هم برنده شوند. در ادامه تیم Sk توانست چهار راند متوالی را در T-side بگیرد و اختلاف را به ۲ امتیاز کاهش دهد اما Cloud9 اجازه این کار را نداد و توانستند با نتیجه ۱۶-۱۰ بازی دوم را برنده شوند.

تیم Sk بازی سوم را به قدرت هرچه تمام تر شروع کرد. آن ها توانستند ۱۳ راند را در CT-side مپ Inferno بگیرند و خیالشان تا حدودی از پیروزی در این دیدار هم راحت شود. نیمه دوم هم تیم Cloud9 کاری از پیش نبرد و تیم Sk توانست بازی سوم را هم با نتیجه قاطع ۱۶-۶ به پیروزی برسد و برنده جایزه $۲۰,۰۰۰ دلاری این مسابقات نیز بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر