آخرین اخبار

تیم TNC Predator ، نماینده و قهرمان کشور فیلیپین در مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸

img
مرداد
۱۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

تیم TNC Predator در سال ۲۰۱۳ تشکیل شد. این تیم متعلق به یک کافی نت بزرگ و زنجیره ای در کشور فیلیپین می باشد.

در سال گذشته و پیش از شروع مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۷ بازی Dota 2، همه معتقد بودند که تیم TNC Predator تیمی بسیار قوی و تهدیدی بزرگ از ناحیه جنوب شرقی آسیا است. آن ها با پیروزی در برابر یکی از تیم های مدعی یعنی OG و کسب نتایج عالی در مرحله گروهی به رهبری استثنایی کاپیتان ۱۴۳۷ توانستند یک جایگاه در براکت بالا برای خود فراهم کنند. اما زمانی که آن ها پای خود را در Key Arena گذاشتند این دوره از موفقیت به پایان رسید و بدون کسب پیروزی از مسابقات حذف شدند.

اما تیم TNC Predator امسال با روحیه ای تازه و انگیزه ای بالا برای کسب نتایج بهتر به اینترنشنال ۲۰۱۸ آمده است. عملکرد بازیکنانی همچون Armel در لین وسط به پیشرفت این تیم کمک قابل توجهی کرده و از طرف دیگر رهبر جدید تیم یعنی Kuku در نقش ساپورت، عملکر بسیار خوبی داشته است، حتی با وجود آنکه او به مدتی طولانی بازیکن لین وسط بوده است. بازیکنان دیگر این تیم یعنی Sam_H، Raven و Tims بازیکنان بسیار خوبی هستن ولی بدون شک این تیم برای کسب نتایج خوب باید به توانایی Armel، نابغه ۱۸ ساله خود تکیه کند.

تیم TNC Predator بر خلاف دوره گذشته که رهبری تیم را به دست یک بازیکن آمریکایی سپرده بود، این بار با یک ترکیب کاملا فیلیپینی به میدان خواهد آمد. کسب مدال نقره در مسابقات MDL Macau و حفظ جایگاه خود به عنوان بهترین تیم در جنوب شرقی آسیا نشان می دهد که آنها با وجود تغییر ترکیب هنوز هم تیمی بسیار قوی هستند. البته باید این را هم در نظر گرفت که نتایج کسب شده توسط این تیم طی فصل گذشته از نظر آماری نسبت به دوران اوج خود یعنی پارسال و قبل از اینترنشنال ۲۰۱۷ و تیم های همسایه خود یعنی Mineski و fnatic ضعیف تر است و این باعث می شود که فشار روانی و استرس آن ها برای شرکت در مسابقات ونکوور کمی بالاتر باشد. آنها برای پیروزی باید شکست های گذشته را فراموش کنند و با عزمی راسخ وارد مسابقات شوند.

روی هم رفته، تیم TNC با وجود استعداد فردی بالا در ترکیب خود، شانس بسیار کمی برای کسب نتایج خوب در این تورنمنت را دارد. آن ها به سادگی شکست نخواهند خورد و شاید حتی بتوانند برخی از تیم ها را با بازی خود غافلگیر کنند، ولی باید راهی برای رویارویی در برابر تیم های بزرگ تر و مدعی پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر