آخرین اخبار

مسابقات MDL Macau سال ۲۰۱۹ بازی Dota2، توسط مدیا مارس معرفی شد

img
دی
۰۳
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۳ دی ۱۳۹۷

مدیا مارس، مسابقات MDL Macau رویداد بزرگ بعدی خود در سال ۲۰۱۹ را با حضور تیم های برتر جهان و جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری معرفی کرد.

مدیا مارس یکی از مشهورترین و موفق ترین سازمان های برگزار کننده تورنمنت های بین المللی بازی Dota2 که در چین فعالیت می کند، در اوایل سال جاری میلادی میزبان رقابت های لن این بازی پر طرفدار خواهد بود. مسابقات MDL Macau 2019 بر خلاف مینور MDL Macau که در سال ۲۰۱۷ با قهرمانی تیم OG و یا میجور MDL چانگشا که با قهرمانی تیم PSG.LGD خاتمه یافت، یک رویداد رسمی DPC نمی باشد.

از آنجا که مسابقات MDL Macau سال ۲۰۱۹، بخشی از DPC نیست، تنها پنج تیم بصورت مستقیم به آن دعوت می شوند و سه تیم واجد الشرایط هم از کشور چین به آن راه پیدا می کنند. یک تیم از طریق فصل ششم لیگ Dota2 Professional و دو تیم هم از طریق برگزاری مسابقات انتخابی کشور چین.

در حال حاضر تنها دو تیم PSG.LGD از کشور چین و Virtus.pro از کشور روسیه که یکی از با ثبات ترین و قوی ترین تیم های جهان می باشد و توانسته عنوان قهرمانی میجور کوالالامپور را در فصل جدید بازی دوتا۲ بدست آورد، به این رویداد دعوت شده اند. اطلاعات بیشتر در مورد دعوتنامه های دیگر در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

این مسابقات بصورت لن و در تاریخ ۲۰ الی ۲۴ ماه فوریه در ماکائو چین، پس از اتمام یازدمین فصل رقابت های مینور DreamLeague برگزار می شود. از نکات عجیب این رویداد، همزمان بودن آن با برگزاری مسابقات ESL One Katowice 2019 که جزو مسابقات رسمی DPC هست، می باشد. باید دید که کدامیک از تیم های مطرح قید حضور در ESL رد خواهند زد و در این رویداد شرکت می کنند و برای کسب این جایزه به رقابت می پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر