آخرین اخبار

میزان بینندگان Twitch از دو شبکه تلویزیونی MSNBC و CNN پیشی گرفت

img
بهمن
۲۷
author image by admin | blog | ۰ Comments | ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

میزان بینندگان Twitch از دو شبکه تلویزیونی MSNBC و CNN پیشی گرفت با این حال Twitch هنوز نتوانسته به آمار ۱ و نیم میلیون نفری شبکه های بزرگ آمریکایی مثل Fox News و ESPN برسد.

بر کسی پوشیده نیست که Twitch یکی از بزرگترین سرویس های استریمینگ اینترنتی است. اما حالا تعداد بینندگان آن دارد از شبکه های تلویزیونی کابلی پیشی می گیرد. آمار جدید نشان می دهد که میزان بینندگان Twitch در ماه ژانویه از CNN و MSNBC بیشتر بوده است.

ماه گذشته Twitch میزان ۹۶۲,۰۰۰ نفر بیننده همزمان را ثبت کرد که شامل ۲۲ درصد افزایش نسبت به سال گذشته می شود. این میزان از تعداد بیننده های MSNBC و CNN که به ترتیب ۸۸۵,۰۰۰ و ۷۸۳,۰۰۰ نفر بودند، بیشتر بود.

با این حال Twitch هنوز نتوانسته به آمار ۱ و نیم میلیون نفری شبکه های بزرگ آمریکایی مثل Fox News و ESPN برسد. اما با رشد روزافزون توییچ، ممکن است هر روز امکان وقوع این اتفاق هم باشیم. رشد بسیار سریع صحنه ورزش های الکترونیکی هم این موضوع را سریع تر خواهند کرد.

از جمله این رویدادها می توان به لیگ بازی Overwatch که بزودی برگزار می شود یا مسابقات دو بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  و Fortnite: Battle Royale اشاره کرد.

با این آمار به نظر می رسد که خرید ۱ میلیارد دلاری Twitch توسط آمازون آنقدر هم انتخاب بدی نبوده و آنها قطعا از این خبر خوشحال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر