آخرین اخبار

نیمه نهایی سوپر میجور چین : تیم های Liquid و PSG به فینال براکت بالا راه پیدا کردند

img
خرداد
۱۹
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

در مرحله نیمه نهایی سوپر میجور چین تیم های PSG و Liquid به روند استثنایی خود ادامه دادند و دو تیم Secret و Virtus.pro را به براکت پایین فرستادند.

صعود و برخورد چهار تیم مدعی به مرحله نیمه نهایی سوپر میجور چین ، روز بسیار هیجان انگیزی را در میان طرفداران بازی Dota 2 رقم زد.

Team Liquid Vs Team Secret

اولین بازی مرحله نیمه نهایی سوپر میجور چین از قسمت براکت بالا، میان دو تیم Liquid و Secret برگزار شد و تیم Liquid ظرف کمتر از یک ساعت و در یک بازی بسیار یک طرفه توانست تیم Secret را مغلوب کند. در گیم اول MinD_ContRoL در یک نمایش استثنایی با Mirana بازی را کاملا تحت کنترل تیم خود درآورد و حتی حرکت های خوب و بازی تهاجمی YapzOr با Monkey King هم غیر از سخت کردن کار برای Miracle با Lina در لین وسط چیزی را برای تیم Secret عوض نکرد. در نهایت تیم Liquid موفق شد با پیشی گرفتن از حریف در مرحله اول بازی و حفظ برتری خود ظرف فقط ۳۰ دقیقه گیم اول را به سود خود تمام کند.

در گیم دوم تیم Secret شروع بسیار بهتری داشت و با فشار آوردن به لین های پایین و  بالا و پیروزی متوالی در فایت ها در موقعیت خوبی قرار گرفته بود، اما تیم Liquid که تحت فشار قرار گرفته بود تصمیم گرفت به صورت گروهی روی نقطه های مختلف تمرکز کند و برتری را به آهستگی از حریف پس بگیرد. از این لحظه به بعد تیم Secret توانایی مقابله در برابر یورش سنگین و گروهی تیم Liquid را نداشت و گیم دوم هم در ظرف ۳۰ دقیقه به پایان رسید. در ادامه تیم Secret در براکت پایین به مصاف برنده مسابقه میان Vici و Newbee رفت.

نیمه نهایی سوپر میجور چین

Virtus.pro Vs PSG.LGD

در گیم اول تیم Virtus.pro قدرت و مهارت خود را در مرحله لینینگ نشان داد و با استفاده از نقطه ضعف های Gyrocopter در دستان Ame توانست از حریف خود پیشی بگیرد. اما تیم چینی توانست با آهسته کردن روند بازی و کنترل حریف خود موفق شد زمان کافی را برای فارم کردن در اختیار هیروهای اصلی خود قرار دهد. در دقیقه ۲۲ تیم VP با در اختیار داشتن Aegis با تیم چینی درگیر شد و بعد از یک اشتباه بزرگ سه عدد از هیروهای خود و Aegis را از دست داد. دو درگیری تیمی دیگر طی ده دقیقه بعد، همه چیز را به سود LGD تغییر داد و Ame و fy با هیروی Io چاره ای جز تسلیم برای حریف خود باقی نگذاشتند.

در گیم دوم، VP باز هم به fy اجازه داد که Io را انتخاب کند و به جای آن Techies را بن کرد و با انتخاب Disruptor و Lion تصمیم گرفت حرکت Io در مپ را محدود کند. در گیم دوم Ame با Bloodseeker توانست در مرحله اول بازی کیل های خوبی بگیرد ولی تیم VP تسلیم نشد و پا به پای حریف پیش رفت. در لین وسط هم Noone- با Outworld Devourer کاملا همتای خود در تیم حریف یعنی Maybe با Ember Spirit را شکست داده بود.

VP داشت به تدریج از تیم چینی فاصله می گرفت اما این بار هم تصمیمات اشتباه در یک درگیری تیمی و باز هم با قرار داشتن Aegis در اختیار VP، همه چیز را به سود LGD تغییر داد و بعد از ۴۷ دقیقه گیم دوم را هم واگذار کرد تا در براکت پایین در انتظار برنده بازی OpTic و TNC باشد.

نیمه نهایی سوپر میجور چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر