آخرین اخبار

نیمکت نشینی flusha در تیم fnatic ؛ جایگزین شدن ScreaM برای مسابقات ESL

img
مهر
۰۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۱ مهر ۱۳۹۷

تیم fnatic به دلیل عملکرد ضعیف و ناامید کننده این بازیکن در میجور FaceIT، تصمیم به نیمکت نشینی flusha گرفت و ScreaM را جایگزین او در ترکیب اصلی کرد.

تیم fnatic به دلیل عملکرد ضعیف و ناامید کننده گروهی در مسابقات کانتر استریک میجور FaceIT لندن، دست به تغییرات شگفت انگیزی زد. آن ها تصمیم به نیمکت نشینی flusha گرفتند و قصد دارند از ScreaM به عنوان جایگزین در مسابقات ESL One نیویورک استفاده کنند.

این اقدام، پس از حذف این تیم از میجور FaceIT لندن انجام شد، جایی که سوئدی ها با قبول شکست در برابر تیم های Navi، compLexity و شگفتی ساز این دوره از رقابت ها یعنی HellRaisers، به رتبه‎ مشترک نهمی – دوازدهمی دست پیدا کردند.

نیمکت نشینی flusha اقدامی بسیار عجیب بود، چون که از لحاظ تاریخی او یکی از بهترین بازیکنان fnatic در میجورها شناخته شده است. از بخت بد، او بدترین عملکرد خود را با میانگین ریتینگ ۰٫۸۲ در میجور لندن به ثبت رساند. در یک بیانیه مطبوعاتی، Fnatic توضیح داد که نتایج اخیر باعث شد که آنها برای بازنگری و ثبات در تیم این تصمیم را بگیرند.

عملکرد ضعیف flusha در لندن

flusha در ماه اوت ۲۰۱۳ به fnatic پیوست و سه سال برای این تیم به بازی پرداخت. سپس برای مدت چند ماه به تیم GODSENT رفت و مجددا به تیم سابق خود بازگشت. در طول این سال ها او موفق به کسب افتخارات تیمی و فردی بسیاری شده است. کسب عنوان قهرمانی در مسابقات ESL کلن ۲۰۱۵، ESL One: Katowice 2015، IEM Katowice in 2016, و IEM Katowice in 2018 از برجسته ترین مقام های او می باشد.

ScreaM اولین بازی خود را برای این تیم، در مسابقات ESL One نیویورک که از تاریخ ۲۶ الی ۳۰ سپتامبر برگزار می شود، انجام خواهد داد. سوئدی ها در این مسابقات در گروه A با تیم های Gambit، Navi و mousesports هم گروه هستند و باید در اولین دیدار خود با یاران chrisJ روبرو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر