آخرین اخبار

همکاری ایکس باکس و Discord برای اتصال حساب های بازیکنان به یکدیگر

img
اردیبهشت
۰۶
author image by admin | blog | ۰ Comments | ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

با همکاری ایکس باکس و Discord ، کاربران می توانند به زودی حساب های خود را به یکدیگر متصل کنند, بنابراین بازیکنان Xbox One می توانند موقعیت در حالت بازی خود را با کاربران Discord به اشتراک بگذارند.

روز گذشته خبری مبنی بر همکاری ایکس باکس و Discord با یکدیگر منتشر شد که واکنش مثبت بازیکنان Xbox One را درپی داشت. در این همکاری جدید که بین دو شرکت صورت گرفت، بازیکنان می توانند حساب کاربری و موقعیت خود در بازی ( مانند بازی Sea of Thieves در Xbox One ) را با حساب کاربری خود در Discord متصل و دوستان خود را از موقعیت خود مطلع کنند.

بازیکنان همچنین می توانند نام کاربری Xbox خود را نمایش داده تا کاربران Discord به آن متصل شوند؛ دقیقا همانطور که قبلا Discord به کاربران در Battle.net و استریمر های توییچ اجازه می داد که نام کاربری خود را از طریق این پلتفرم نشان دهند.

در حال حاضر به نظر می رسد ویژگی های این همکاری نسبتا محدود است, اما تیم ایکس باکس در این رابطه گفته است: “در مورد همکاری با Discord و راه اندازی راه های جدید اتصال آنلاین گیمرها به یکدیگر, بسیار هیجان زده هستیم.”

در همین حال Discord سال گذشته چندید ویژگی جدید برای خدمات خود معرفی کرد که به بازیکنان این اجازه را می داد تا مستقیما به بازی های دوستان خود ( عناوینی مانند Call of Duty: WWII ) بروند.

این کاملا واضح است که Discord می خواهد سرویس خود را علاوه بر چت و ایجاد سرور میان بازیکنان, گسترش دهد و رفتن به سمت جامعه کنسول ها احتمالا قدم بعدی این شرکت خلاق باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر