آخرین اخبار

باشگاه پاریس سنت ژرمن و تیم LGD، با یکدیگر همکاری خواهند کرد

img
اردیبهشت
۰۲
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

فابین آلرژ، مدیر بخش بازرگانی و بازاریابی باشگاه پاریس سنت ژرمن اعلام کرد با تیم دوتا ۲ چینی LGD قرارداد همکاری امضا کرده است.

فابین آلرژ، مدیر بخش بازرگانی و بازاریابی باشگاه پاریس سنت ژرمن درباره همکاری خود با تیم LGD اضافه کرد «ما مفتخریم که اولین باشگاه فوتبالی باشیم که در صحنه رقابتی Dota 2 سرمایه گذاری می کند. دوتا یکی از محبوب ترین بازی های ورزش الکترونیکی خصوصا در آسیا است که یکی از نواحی مورد نظر پی اس جی برای فعالیت می باشد. ما قصد داریم با کمک همکارمان یعنی LGD در این ناحیه به موفقیت برسیم.

این اولین بار است که یک باشگاه فوتبال اروپایی معروف در صحنه رقابتی دوتا ۲ فعالیت می کند، اما پیش از آن باشگاه های بسکتبال آمریکایی و برخی از باشگاه های ورزشی روسیه هم روی تیم های نواحی مربوط به خود سرمایه گذاری کرده بودند.

باشگاه پاریس سنت ژرمن

یاسین جادا، مدیر بخش ورزش های الکترونیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن در این باره گفت : «ما از انعقاد قرارداد همکاری با LGD خوشحال هستیم. LGD یکی از تیم های بسیار بزرگ در کشور چین است. این همکاری کاملا با برنامه های بلند مدت ما همخوانی دارد و به نظر من آینده ما با LGD بسیار درخشان خواهد بود. هدف ما صعود به مسابقات اینترنشنال و ارائه یک بازی تماشایی است.»

LGD Gaming از این به بعد با نام PSG.LGD شناخته خواهد شد و اولین مسابقه خود با لباس های جدید را در مسابقات EPICENTER XL انجام خواهد داد.

فعالیت PSG در ورزش های الکترونیکی صرفا مختص به Dota 2 نبوده و این تیم قبلا هم در رشته های Rocket League، FIFA و League of Legends هم فعالیت داشته است. باشگاه PSG فعالیت خود در حیطه ورزشی را از سال ۱۹۷۰ آغاز کرده و تا به امروز در مجموع ۳۶ جام را دریافت کرده است. PSG موفق ترین باشگاه ورزشی در کشور فرانسه است. این باشگاه در سال ۲۰۱۱ توسط Oryx Qatar Sports Investments خریداری شد و امروز حدود ۸۴۱ میلیون دلار ارزش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر