آخرین اخبار

پیروزی تیم FaZe در برابر تیم ENCE در بازی افتتاحیه مسابقات EPICENTER 2018

img
آبان
۰۳
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۳ آبان ۱۳۹۷

در اولین بازی مسابقات EPICENTER 2018 که از گروه یک انجام می شد، شاهد پیروزی تیم FaZe با نتیجه ۲-۱ در برابر تیم فنلاندی ENCE بودیم.

پیروزی تیم FaZe در بازی افتتاحیه مسابقات کانتر استریک EPICENTER 2018 در حالی شکل گرفت که آن ها موفق شدند پیستول راند را در مپ انتخابی تیم ENCE یعنی Train، برنده شوند. فنلاندی ها در ادامه مجبور به خرید اجباری شدند، اما چیزی بیشتر از یک فرگ نصیب شان نشد و با نتیجه ۴-۰ از حریف عقب افتادند. آن ها حتی می توانستند در راند بعدی برنده شوند، اما olofmeister و GuardiaN مصاف ۲vs5 را به سود تمام کردند.

پس از از دست دادن یک راند دیگر، ENCE یک تایم اوت تاکتیکی را درخواست کرد تا شاید بتواند از وضعیت بدی که دچارش بود، خارج شود. با این حال، این اقدام هم چندان فایده ای برای آن ها نداشت و نیمه اول با نتیجه ۱۳-۲ به پایان رسید.

نیمه دوم هم با برتری تیم FaZe آغاز شد، بطوریکه rain توانست در یک مصاف ۱vs1 در برابر allu، مانع از پیروزی آن ها در پیستول راند دوم شود. تیم ENCE که همچنان برای رسیدن به موفقیت تلاش می کرد، توانست سه راند بعدی را برنده شود و نتیجه را به ۱۴-۵ تغییر دهد. با این حال، آن ها نتوانستند بازی دلخواه خود را انجام دهند و بازی اول را با نتیجه ۱۶-۸ واگذار کردند.

epicenter 2018 faze vs ence

بازی دوم در مپ Inferno هم با پیروزی تیم FaZe در پیستول راند شروع شد. آن ها توانستند با یک آنتی اکو خوب، بازی را در راند دوم هم کنترل کنند. بعد از آن نوبت به ENCE رسید و آن ها توانستند به خوبی پاسخ حریف را بدهند و چهار راند متوالی را در سمت CT بگیرند. در ادامه نوبت به FaZe رسید و آن ها به لطف rain و GuardiaN توانستند بازی را در امتیاز ۴-۴ به تساوی بکشانند. ENCE توانست راند پنجم خود را هم بگیرد، اما باز هم این FaZe بود که توانست بازی را تحت کنترل خود درآورد و در آخر هم نیمه اول را با نتیجه ۹-۶ به سود خود تمام کرد.

همانند قبل، باز هم این FaZe بود که توانست پیستول راند و آنتی اکو بعد از آن را برنده شود. درست بعد از همین راند بود که ENCE یک بازی فوق العاده را از خود به نمایش گذاشت و توانست با قدرت هرچه تمام تر، یکی پس از دیگری راندها را برنده شود و با نتیجه ۱۴-۱۱ از حریف پیش بیفتد. در ادامه، تیم FaZe توانست دو راند دیگر را هم بگیرد، اما این کافی نبود و فنلاندی ها توانستند با نتیجه ۱۶-۱۳ برنده بازی شوند.

پیروزی تیم FaZe در پیستول راندها کماکان ادامه داشت و آن ها خیلی سریع توانستند در مپ آخر یعنی Mirage، با نتیجه ۹-۰ از حریف پیش بیفتند. در این مسابقه، یک بازی تقریبا یکطرفه را شاهد بودیم. بطوریکه فنلاندی ها سرانجام در راند دهم توانستند یک امتیاز را بدست آورند. ENCE در آخر توانست به لطف sergej، راند دوم خود را هم بگیرد و نیمه اول را با نتیجه ناامید کننده ۱۳-۲ به پایان ببرد. در نیمه دوم هم FaZe توانست برتری خود را تثبیت کند و در نهایت با نتیجه ۱۶-۸ پیروز این دیدار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر